Komponent typu katalog produktów
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Komponent typu katalog produktów

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    21-06-2006
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny Komponent typu katalog produktów

    Czy ktoś zna komponent, który obsługuje katalog produktów? Powinien zazwalać na zdefiniowanie strony wyświetlającej opis produktu, zdjęcie/zdjęcia oraz zezwalać na wpisanie cech charakterystycznych danego produktu. Do tego powinna też być wyszukiwarka po zdefiniowanych cechach, po dowolnym członie nazwy i ewentualnie po poszczególnych wyrazach z opisu. Ideałem byłoby gdyby taka strona miała "stały URL" oraz gdyby na stronie można było dodać jakieś "boty" typu ostatnie posty na forum w temacie tego produktu, komentarze ludzi, którzy produkt posiadają, itp.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Witaj. Nie jesteś zupełnie nowy Pozwolę sobie przypomniec:
    1 Przeczytaj regulamin forum.
    2. Skorzystać z rad w regulaminie forum.
    3. Kolejne pytania zadaj dopiero wtedy, kiedy będą to problemy, na które nie ma odpowiedzi czy to w serwisie pomocy, czy to w innych wątkach forum.
    4. A pytanie typu, czy jest taki składnik po przejrzeniu katalogu składników na polskiej stronie joomla oraz na stronie joomla.org

    Ponadto forum ma swoje dzialy, a dzialy mają swoje nazwy. W ogłoszeniach ludzie szukają ogłoszeń i komunikatów, a nie pytań.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    21-06-2006
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jeśli chodzi o moje pytanie, to może faktycznie nie do końca pasuje ono do "ogłoszeń", choć to zależy od interpretacji wyrazu "ogłoszenie". Nie w tym jednak rzecz. Jako administrator może Pan przekleić ten wątek w miejsce, które uważa Pan za odpowiednie. Dla mnie znalezienie odpowiedniego wątku nie było oczywiste.

    Co do joomla.pl i joomla.org, to przejrzałem tą masę składników, ale niestety większość z nich nie ma wersji demo, opis jest często krótki i nie mówiący wiele, a instalowanie i odinstalowywanie komponentów po to, żeby sprawdzić, czy jest to choć namiastka tego, co jest mi potrzebne zajełaby wieki i spowodowałaby konieczność czyszczenia kodu, bazy itp. Dlatego postanowiłem skorzystać z pomocy ludzi, którzy być może używają tego typu komponentu w swoich serwisach i mogliby podzielić się uwagami.
    To forum mam nadzieję, że skupia expertów i profesjonalistów i na taką właśnie pomoc liczę. Proszę więc zezwolić osobie chcącej pomóc na wypowiedzenie się lub samemu pomóc jeśli posiada Pan odpowiednią wiedzę.

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    31-05-2006
    Skąd
    piękne Kaszuby
    Wpisy
    229
    Punkty
    14

    Domyślny

    [tu było coś o prywatnych wierzeniach autora - skasował Niedobry]
    Jest kilka składników z b. długim opisem i wyszczególnieniem opcji, więc łatwo się zorientować. Wiem, co mówię bo sam jestem tu nowy a tak kompletnych opisów i wyjaśnień nie znalazłem na stronach innych CMS-ów. Szanuj prywatny/społeczny czas tych, którzy mogą Ci pomóc. Nawet jeśli jakiś komponent Ci się nie spodoba, możesz przecież zrezygnować z niego.

  6. #5
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    u nas kazania mozna wyglaszac po napisaniu 50 mądrych postów, petycje o zezwolenie wysylac mailem - zalaczniki mile widziane

    od wstawiania czegos z forum sa boty danego forum i kazde ma inne

    do pokazywania produktow sa komponenty z dzialu search & indexing / directory na www.extensions.joomla.org co oczywiscie mozna uzyskac wpisujac "directory" w tamtejsza szukajke, dodatkowo kazdy sklep posiada funkcje katalogu (bez opcji sklepowych - samo przegladanie)

    instalowac, testowac, wybierac w jedna nocke obrocisz kilkanascie komponentow i sam poznasz ich mozliwosci bez tlumaczenia innym a temat bedzie sie wlokl 3 tygodnie bo kazdy ma swoje upodobania


    zamykam temat - taki psikus poniedziałkowy :cool:

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •