Tabela zamówienia
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Tabela zamówienia

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-11-2009
    Wpisy
    54
    Punkty
    10

    Domyślny Tabela zamówienia

    Witam
    Czy istnieje jakiś np. dodatek do Joomla 1.5, w którym można stworzyć tabele do zamówienia usługi przez klienta.

    Oraz jak zrobić tzn. pobrać dane o kliencie który jest aktualnie zalogowany i kupuje

    Z góry dziękuje za pomoc..

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    Pewnie każdy formularz możesz dostosować, żeby klient coś zamówił, nie rozumiem dalszej części ? co to znaczy : zobaczyć że aktualnie jest zalogowany ( to widać normalnie w panelu PA) i coś kupuje ? ale w czym kupuję ? i na jakim jest etapie ?

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-11-2009
    Wpisy
    54
    Punkty
    10

    Domyślny

    W takim ze ma pobierać aktualnie zalogowanego/kupującego klienta dane które zamieści w e-mailu do admina o zamówieniu, oraz pobierze jego dane tzn. ile ma pieniędzy na koncie, i od tej sumy będzie odejmował zamówienie.

  5. #4
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    może i jestem lekko zmęczony, ale napisz o Ci chodzi po polsku, bo poważnie nic nie rozumiem
    aktualnie zalogowanego/kupującego
    zalogowanego nie ma problemu, kupującego gdzie/jak (owy formularz co pisałeś, czy może jakiś sklep np: virtuemart)
    klienta dane które zamieści w e-mailu do admina o zamówieniu,
    jakim e-mailu ? z czego ten mail ? ze sklepu (komponentu) z formularza z formularza kontaktowego z rejestracji ?
    oraz pobierze jego dane tzn. ile ma pieniędzy na koncie
    na jakim koncie ? ( u ciebie na portalu ?, bo chyba nie sądzisz że jakikolwiek, moduł, dodatek, czy komponent sprawdzi stan konta kogoś w banku)

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Sposób formułowania problemu może wskazywać, że nie za bardzo orientujesz się w obsłudze takich "problemów". Co więcej, skoro chcesz sprawdzać, ile klient ma pieniędzy na koncie, to zapewne jeszcze nie masz na tyle lat, by w ogóle zajmować się taką działalnością.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-11-2009
    Wpisy
    54
    Punkty
    10

    Domyślny

    chodzi mi o konto użytkownika które jest u mnie (edytowane jest przez CB), a co do e-maila po prostu po złożeniu zamówienia i potwierdzeniu przez użytkownika zakupu, automatycznie zostaje przesłany e-mail do mnie z zamówieniem oraz danymi użytkownika abym wiedział kto zamówił dana rzecz.

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-11-2009
    Wpisy
    54
    Punkty
    10

    Domyślny

    mam skrypt PHP (tabelkę), który jest otwierany w oknie pop_up lecz nie wiem jak pobrać z bazy danych, danych użytkownika.. który aktualnie jest zalogowany i chce zamówić usługę...

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •