Witam wszystkich. Jestem nowy użytkownikiem i zdecydowałem się poszukać pomocy na tym forum gdyż, szukałem już w wielu miejscach i przez dłużysz czas rozwiązania na mój problem ale nigdzie nie udało mi się znaleść pomocy
Mój problem wygląda następująco:
Na swoim serwerze, którego usługodawca jest LiveNet.pl. Zainstalowałem Joomlę 1.5.15 wraz z spolszczeniem. Strona działa poprawnie, ale jest jeden mankament z którym nie umiej sobie poradzić. Mianowicie jak wpiszę adres strony i nacisnę Enter strona powinna zacząć się wczytywać. Jednak tak się nie dzieje. Pasek wczytywania się nie przesuwa. Po 10 sekundach zaczyna się dopiero wczytywanie strony. Nie umiem sobie poradzić z wyeliminowaniem tego późnienia. Kontaktowałem się nawet z usługodawcą i podpowiedział mi, że problem być może jest z skrypcie Joomli, bo według niego ustawiania serwera i bazy danych sa poprawne. Dodam jeszcze, że po pierwszym wczytaniu strony dalej strona działa i wczytuje się prawidłowo. Jeśli do rozwiązania mojego problemu będę potrzebne jakieś dodatkowe informację to proszę pisać. Bardzo proszę o pomoc, gdyż ten problem już męczy mnie od jakiegoś czasu.