Krytyczny błąd!
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Krytyczny błąd!

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-11-2009
    Wpisy
    83
    Punkty
    10

    Domyślny Krytyczny błąd!

    Witam, nie wiem co mam robić do dziś mój portal działał świetnie a rano jak chciałem otworzyć stronę główną pojawił się taki błąd:

    jtablesession::zapis nieudany
    DB function failed with error number 144
    Table './_jom/jos_session' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed SQL=INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`clie nt_id` ) VALUES ( '73c59855edb923a9cfd46d1b58a62bbb','1262674587','' ,'0','1','1' )

    bardzo proszę o pomoc bo nie mam pojęcia jak się do tego zabrać...
    dodam tylko jeszcze, że w nocy była mała przerwa w dostawie prądu co spowodowało restart serwera...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-11-2009
    Wpisy
    83
    Punkty
    10

    Domyślny

    znalazłem rozwiązanie sam ale jeżeli ktoś próbował pomoc to thx... błąd był w bazie danych mysql w tabeli jos_session (prawdopodobnie sesja źle się zapisała bo tym jak komputerowi został odcięty prąd) wszystko co trzeba zrobić to zalogować się do PhpMyAdmin następnie odszukać bazę danych _jom a później tabelę jos_session i wyczyścić ją (Nie usunąć!!!)

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    15-07-2007
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Dzięki za pomoc!

    Dzięki za Twoją wskazówkę! !!!!

    Adam


    Cytat Wysłane przez CaRgO24 Zobacz wiadomość
    znalazłem rozwiązanie sam ale jeżeli ktoś próbował pomoc to thx... błąd był w bazie danych mysql w tabeli jos_session (prawdopodobnie sesja źle się zapisała bo tym jak komputerowi został odcięty prąd) wszystko co trzeba zrobić to zalogować się do PhpMyAdmin następnie odszukać bazę danych _jom a później tabelę jos_session i wyczyścić ją (Nie usunąć!!!)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •