FJ Related Articles Component - nie działa poprawnie
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: FJ Related Articles Component - nie działa poprawnie

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    09-12-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny FJ Related Articles Component - nie działa poprawnie

    Witam, zainstalowałem dodatek do Joomla! 1.5 o nazwie FJ Related Articles Component. W oknie keywords wpisałem jeden wyraz - Adam. W niektórych artykułach mam w polu Metadane/słowa kluczowe wpisane "Adam i Ewa".
    Jeżeli w pole keywords wpiszę "Adam i Ewa" bądź usunę z artykułów "i Ewa" to artykuły są poprawnie wyszukiwane.
    Zmieniałem wszystkie 3 ustawienia "Match Any or All Keywords" przy czym zauważyłem, że pomoc dla tego pola podaje angielskie słowa (Any, All, Exact), natomiast w komponencie pojawiają się polskie tłumaczenia: -Każdy -wszystko -Exact.
    Niestety, żadne z tych ustawień w działaniu nie odpowiada poleceniu Any - które jak mniemam powinno tu zadziałać. :confused:

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    A moduł systemowy już nie działa? U mnie jest ok.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    09-12-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zainstalowałem ponownie komponent ale znowu nie zadziałał. Na szczęście udało mi się znaleźć rozwiązanie.
    Otóż nie można wpisywać w artykule w pole Metadane/słowa kluczowe spójnika "i", tak jak chciałem to zrobić. Słowa lub zwroty muszą być oddzielone przecinkami. Po zmianie słów kluczowych "Adam i Ewa" na formę "Adam, Ewa" wszystko pięknie zadziałało.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •