Brak możliwości edycji i publish w komponentach
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Brak możliwości edycji i publish w komponentach

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    06-06-2006
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny Brak możliwości edycji i publish w komponentach

    Witam! Mam dziwny problem i na nawet nie wiem jak go do końca opisać - zrobię to na przykładach: 1) Mam komoponent "recipes" - wpisałem elegancko nowy przepis ale zauważyłem literówkę. No to wchodzę do niego spod admina by poprawić, a tu ....pusto, zero, brak treści. Co więcej próba kliknięcia na "publish" daje taki rezultat: "proszę zaznaczyć item i dopiero kliknąć publish/edytuj/whatever". No to wlazłem do bazy mysql i tam zaznaczyłem na chama "publish". Z poziomu strony internetowej pięknie go widać, ale z poziomu admina wchodząc na niego... ciągle pustka 2) Podobnie ma się np. z akogallery - wczytuje zdjęcia, nadaje im opis - ale jak tylko próbuje ponownie go wyedytować ... pusto. No i ten sam problem z "publish" Może ktoś już się spotkał z podobnym problemem lub ma pomysł na rozwiązanie ? Może to wina uprawnień do jakiś folderów lub plików ? Nadmienie, że artykuły (content) są normalnie wyświetlane. Pozdrawiam i proszę o pomoc Seth

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    regulamin czytac

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    06-06-2006
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny Z którego paragrafu ?

    Witam! A w czym uchybiłem regulaminowi ? Któryż to straszny paragraf złamałem ? Złe forum ? Zastanawiałem się i wyszło mi, że to będzie najlepsze ale jeżeli nie to proszę przenieść. A przede wszystkim proszę o próbę opowiedzi na problem. Jedyne co mogę poprawić to podać wersję na której pracuję: Joomla 1.0.10 Pozdrawiam Seth
    Ostanio edytowane przez sethcracow : 01-08-2006 11:23 Powód: Mały dodatek

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •