problem z mod_smf_recent_topics
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: problem z mod_smf_recent_topics

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-02-2006
    Wpisy
    26
    Punkty
    10

    Domyślny problem z mod_smf_recent_topics

    witam

    mam poprawnie zinegrowaną joomlę 1.08 Stable z forum SMF 1.1 RC2 i zainstalowany moduł mod_smf_recent_topics 1.3

    wszystko działa ok dopóki nie chcę kliknąć na ostatnią wypowiedź na forum którą wyświetla moduł na mojej stronie i wtedy wywala taki błąd:

    Nie znaleziono obiektu!

    Nie znaleziono żądanego URLa na tym serwerze. Odnośnik na referującej stronie wydaje się być nieprawidłowy lub nieaktualny. Poinformuj autora tej strony o problemie.
    Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.
    Error 404


    dodam że jeśli klikam na nazwę użytkownika, który napisał tą wiadomość to bez problemu przenosi mnie do forum

    ktoś ma pomysł jak rozwiązać ten problem?

    z góry dzięki za pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-02-2006
    Wpisy
    26
    Punkty
    10

    Domyślny

    witam

    dodatkowo zauważyłem, że winny jest zły link, który przekierowywuje na forum jak klikam na odnośnik na stronie głównej do jakiegoś tematu to przekierowywuje mnie na ten link:

    http://www.???.???/component/option,.../topic,6.0#new

    kiedy wchodzę na forum i na ten sam konkretny topic to w przeglądarce w pasku adresów jest ten link i wyświetla się poprawnie:

    http://www.???.???/component/option,...126/topic,6.0/

    to zauważyłem, tylko co z tym zrobić???

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-02-2006
    Wpisy
    26
    Punkty
    10
    ok, problem rozwiazałem sam

    napiszę tak tylko, że gdyby ktoś miał podobny problem żeby nie musiał za dużo kombinować ;)

    problem tkwił w pliku htaccess.txt a raczej w jego braku ... teraz po dograniu tego pliku wszystko działa w 100%

    pzdr

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •