Niestabilne "kontakty"
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Niestabilne "kontakty"

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-01-2007
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny Niestabilne "kontakty"

    Miałem dwa błędy w kontaktach.
    Pierwszy to taki, że nie wysyłało mi maili z formularza kontaktowego ani do mnie jako admina, ani też do użytkownika po włączeniu opcji "Przesłać Ci kopię?". Ponadto po kliknięciu w link "załóż konto" pojawiał się komunikat z podziękowaniem za wysłanie wiadomości z formularza kontaktowego.
    No to usunąłem wszystko związane z kontaktami i utworzyłem na nowo. Teraz się poprawiło z tą różnicą, że teraz wystarczy że wejdę w dział kontakty, to już mam podziękowanie za wysłanie wiadomości. Za to teraz wszystkie maile dochodzą.
    Oprócz tego w obu przypadkach niestabilnie działają mi właściwości w kontaktach. Mogę sobie zaznaczać ukrywanie i odkrywanie pól, edytować np. dodatkowy opis, ale pomimo tego że w adminie mam komunikat o zapisaniu zmian, na stronie ich nie widać. Nowy kontakt mogę bez problemów założyć, ale zmian edycyjnych już nie przyjmuje, a jak już przyjmie, to na stronie pokazuje się to po np. kilku minutach.
    Czy ktoś się spotkał z taką niestabilną pracą kontaktów w Joomli?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-01-2007
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziś jeszcze dodam, że znowu usunąłem link z menu do kontaktów i skonfigurowałem go od nowa. Pocztę wysyła już bez problemów, ale znowu wyświetla mi komunikaty systemowe nie tam gdzie powinno. Tym razem wyświetla komunikat o nieprawidłowym zalogowaniu nie na stronie którą aktualnie widzę, ale żeby zobaczyć komunikat muszę wejść w "nie pamiętam hasła" lub "nie pamiętam nazwy".

  4. #3
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Wydaje mi się, że "niestabilne" masz nie tylko kontakty. Nadpisz Joomla plikami i katalogami z paczki instalacyjnej (bez installation) i sprawdź prawa do katalogów.

    Dane serwera mogłyby nieco wyjaśnić sytuację, ale skoro uznałeś, że Regulamin nie jest dla Ciebie, to...
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •