Katalog produktów, ocena, komentarze
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Katalog produktów, ocena, komentarze

  1. #1

    Domyślny Katalog produktów, ocena, komentarze

    Chciałabym stworzyć stronę z kategoriami produktów, możliwością dodawania produktów przez użytkowników oraz z ocenami i komentarzami. Coś w rodzaju tej strony http://www.opiniomat.pl/
    Wiecie może jaki komponent można by wykorzystać. Proszę o pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Co szukałam, co znalazłam, co sprawdziłam?
    W dziale, w którym piszesz, co najmniej połowa tematów dotyczy katalogu produktów lub sklepu (co na jedno wychodzi)!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3

    Domyślny Sobi2 problemy

    Witam, trochę poszukałam i zainstalowałam Sobi2, ale troszkę nie spełnia moich oczekiwań, albo nie wiem jak to zrobić.
    Po pierwsze chciałabym, aby użytkownicy witryny mogli dodawać własne podkategorie.
    A po drugie chciałabym stworzyć dwa katalogi, a tutaj mogę tylko jeden. Chyba, że czegoś nie zauważyłam.
    Proszę o pomoc.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    28-01-2010
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny Czesc

    Postawilem stronke na Joomli z komponentem SOBI2 i z tego co widze to zagniezdzanie podkategorii mozna sobie ustawic dowolnie.
    Rowniez mozna (z tego co mi sie wydaje widzac dostepne opcje w panelu administracyjnym SOBI2) umozliwic dodawanie komentarzy przez gosci, dodawanie przez nich pozycji do katalogu do dowolnej kategorii.
    Mozna ustalic oplaty za dodawane wpisy, oraz inne opcje ograniczajace dostep do dokonywania wpisow lub znoszace wszelkie ograniczenia.
    Logika dodatku jest podobna do logiki serwisu allegro (przynajmniej tak ja to widze)
    Ja tych opcji na zbudowanym przeze mnie serwisie wykorzystywal nie bede ale widze ze sa dostepne.
    Mam nadzieje ze udalo mi sie pomoc.

    P.S. Przyklad ktory podalas to sklep e-commerce. Sprawdz sobie komponent do Joomla o nazwie VirtuaMarkt - to funkcjonalny sklep internetowy pod Joomla.

    Moja witryna jest tu (katalog produktow to SOBI2) www.alfa-wykladziny.pl

    Pozdrawiam

    Marcin

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •