Problem z przeniesieniem Joomla
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Problem z przeniesieniem Joomla

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-01-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z przeniesieniem Joomla

    Witam

    Posiadam Joomle 1.0.11 (tak wiem to już dinozaur) i w celach przygotowania się do migracji na joomle 1.5, postanowiłem zainstalować starą wersję na oddzielnym kompie i tam przeprowadzić odpowiednie operacje. Niestety po zdumpowaniu bazy danych i przeniesieniu odpowiednich plików joomli jest jeden (poważny) problem. Do panelu administracyjnego można dostać się bez problemu(wszystko działa), natomiast na stronie głównej wyskakują takie krzaki:

    BSQSitestatsHit::getSafeReferrer($ref); /* Protect against injections */ if (strlen($ref)>0) { $url = parse_url($ref); $domain = eregi_replace("^www.","",$url['host']);
    if(isset($BSQ->ignoreDomains[$domain])) { $ref = ''; $domain = ''; } /* Check for banned referrer words */ if(count($BSQ->bannedRefererWords))
    { foreach($BSQ->bannedRefererWords as $word=>$dontcare) { if(!is_string($word) || !$word) { continue; } if(is_int(strpos($ref, $word)))
    { $ref = ''; $domain = ''; break; } } } } else { $ref = ''; $domain = ''; } $res = $this->getCleanURI(); $ua = mosGetParam($_SERVER, 'HTTP_USER_AGENT', '');
    $dt = JLTime::sTime(); $myId = $joomlaUserId; $br = BSQSitestatsHit:arseUserAgent($ua); /* Should we ignore robots' hits? */ if($BSQ->ignoreBotHits && $br['browser']
    == 'Crawler/Search Engine') { return; } /* Save the page title */ $this->savePageTitle($pageTitle, $res); if ($this->doKeywordSniffing)
    { $keywords = BSQSitestatsHit::sniffKeywords($ref); if($keywords !== false) { $this->addKeywordString($keywords[1]); } }
    $query = "INSERT INTO #__bsq_hit
    (remote_ip,country,language,domain,referer,resourc e,user_agent,platform,browser,version,dt, user_id) VALUES


    ...itd nie będe wipisywał wszystkich bo chyba się to do niczego nie przyda(chyba że się mylę). Czym to może byc spowodowane(inna wersja mysql?)? Jakiś błąd w pliku php....bo sam nie wiem w jakim kierunku szukać rozwiązania.

    Z góry dziękuje za odpowiedź.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Masz jakiś składnik (składniki) z krótkimi znacznikami - włacz ich obsługę w php.ini, powinno pomóc
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-01-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wielkie dzięki....już działa.....nie wiem czy sam bym to wykombinował
    (w sumie nie wiedziałem że coś takiego istnieje).

    Jeszcze raz dziękuje za szybką i trafną podpowiedź.

    Pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •