Importowanie zawartości plików .rtf do artykułów - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 26

Temat: Importowanie zawartości plików .rtf do artykułów

  1. #11
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Nie ma śmieci, jesli robi się to poprawnie. Wczoraj nawet importowałem tabele z Worda i śmieci... zero.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez ffox Zobacz wiadomość
    Ja zawsze przerzucam zawartość z programu do notatnika, a potem do artykułu w Joomla.
    Ciekawy jestem ile set razy jeszcze trzeba będzie napisać że nie używa się notatnika (BOM) , tylko np: Notepad++

  4. #13
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez pyziak Zobacz wiadomość
    Ciekawy jestem ile set razy jeszcze trzeba będzie napisać że nie używa się notatnika (BOM) , tylko np: Notepad++
    Są ludzie mądrzy i "mądrzejsi". Do importu tekstu w formacie txt tez jest funkcja w edytorach.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  5. #14
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez nikszal Zobacz wiadomość
    Są ludzie mądrzy i "mądrzejsi". Do importu tekstu w formacie txt tez jest funkcja w edytorach.
    Dokładnie że jest i w dodatku świetnie działa, można nawet zostawić podział na wiersze.
    Ja pisałem o edytowanie u siebie na kompie, bo jak ludzie się przyzwyczają do używania notatnika to i później zmiany w plikach Joomla też robią notatnikiem.

  6. #15
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-01-2010
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wiesz co jak wrzucam od razu z rtf i klikam "Zastosuj" to wyswietla mi na samej górze kod typu
    "<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->"
    jak go usunę to mam nadzieję, że to wszystko ??

  7. #16
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Wczoraj miałem plik o wielkości 120 kB. Samej właściwej treści było w nim tylko 2 linijki. Taki jest Word.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  8. #17
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-06-2008
    Wpisy
    67
    Punkty
    12

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez pyziak Zobacz wiadomość
    Ciekawy jestem ile set razy jeszcze trzeba będzie napisać że nie używa się notatnika (BOM) , tylko np: Notepad++
    Używam NotatnikaSp... Chodziło mi o ogólną zasadę...

  9. #18
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-06-2008
    Wpisy
    67
    Punkty
    12

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez mirgru Zobacz wiadomość
    Wiesz co jak wrzucam od razu z rtf i klikam "Zastosuj" to wyswietla mi na samej górze kod typu
    "<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->"
    jak go usunę to mam nadzieję, że to wszystko ??
    Właśnie o tym pisałem...

  10. #19
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-01-2010
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Podczas instalacji Edytora JCE napotkałem następujące problemy które są zobrazowane w załączonych plikach.
    edytor.jpg - Witryna/Konfiguracja - Nie mogę zmienić edytora Tiny
    edytorr.jpg - Rozszerzenia/Instalator - Gdy chce zainstalować Edytor JCE z pliku na moim dysku pojawia mi się błąd tego typu.
    Nawet po wrzuceniu pliku ręcznie do folderu \plugins\editors\com_jce_157.zip
    pojawia się ten sam błąd
    Nie wiem od czego to może zależeć ??

    Przypominam, że jestem początkującym użytkownikiem

    wersja Joomli to 1.5.15
    Attached Images Attached Images

  11. #20
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Początkujący użytkownik powinien przysiąść fałdów i poczytać o podstawach obsługi Joomla! na tyle, żeby o nie na forum nie pytać.
    O ile jeszcze przedstawianie swojego "problemu" innym z pełną świadomością, że samemu nie odrobiło się "zadania domowego" można uznać za nietakt, to opatrywanie takiej prośby tekstem "Przypominam, że jestem początkującym użytkownikiem", nawet z uśmieszkiem, jest niegrzeczne.

    Na obrazkach stoi jak krowa na łące, by posłużyć się "modnym" ostatnio porównaniem na forum, że nie można usunąć pliku, że plik konfiguracyjny jest niezapisywalny.
    No, ale co się męczyć i poszukać informacji, jak to rozwiązać, skoro można umieścić kolejnego śmiecia na forum!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •