Importowanie zawartości plików .rtf do artykułów - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 26 z 26

Temat: Importowanie zawartości plików .rtf do artykułów

  1. #21
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-01-2010
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Udało się zainstalować te pakiety
    Krzyczał, że nie można utworzyć katalogu bo instalacja z "pakietu" działa jak chce a częsciej nie chce
    Trzeba zainstalować z "katalogu" ale przed tym trzeba wypakować .zipa na dysku na którym siedzi stronka i wskazać ten folder np: C:\joomla\tmp
    i wszystko śmiga
    jak chce się zainstalować kolejny pakiet to trzeba wszystko wywalić z folderu tmp i wrzucic kolejny rozpakowany plik

    Ciężko było to napisać ??
    Taka informacja bardzo upokorzyłaby Pana Administratora ??

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez mirgru Zobacz wiadomość
    Krzyczał, że nie można utworzyć katalogu bo instalacja z "pakietu" działa jak chce a częsciej nie chce
    Bardzo dziwne! Na localhoście?
    Trzeba zainstalować z "katalogu" ale przed tym trzeba wypakować .zipa na dysku na którym siedzi stronka i wskazać ten folder np: C:\joomla\tmp i wszystko śmiga
    To twój komputer, więc wiesz co i gdzie masz. Tutaj "dalekowzrocznych", telepatów i medium nie ma!
    jak chce się zainstalować kolejny pakiet to trzeba wszystko wywalić z folderu tmp i wrzucic kolejny rozpakowany plik
    Nawet na serwerze wirtualnym tak nie robię.
    Ciężko było to napisać ??
    Taka informacja bardzo upokorzyłaby Pana Administratora ??
    @zwiastun ma coś, czego Ty jeszcze przez długie lata nie osiągniesz - doświadczenie. Daruj sobie więc tego typu uwagi.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  4. #23
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-01-2010
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Pliki joomli są na serwerze i dostaję sie do nich jako klient.

    Również jestem przekonany o tym, że @zwiastun ma dużo większe doświadczenie ode mnie.
    Po prostu myślałem, że forum jest od tego aby ludzie którzy mają doświadczenie pomagają tym którzy nie wiedzą co i jak.
    Muszę w takim razie pogooglować sobie i może dowiem się po co tworzone są fora...

    Aktualnie walczę z instalacją plugina bot_jce_filemanager102.zip, żeby w koncu ruszyć te .rtfy bo sposób w jaki zainstalowałem JCE nie działa...

  5. #24
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez mirgru Zobacz wiadomość
    Pliki joomli są na serwerze i dostaję sie do nich jako klient.
    Tak? To przeczytaj ze zrozumieniem samego siebie:
    Cytat Wysłane przez mirgru Zobacz wiadomość
    Trzeba zainstalować z "katalogu" ale przed tym trzeba wypakować .zipa na dysku na którym siedzi stronka i wskazać ten folder np: C:\joomla\tmp i wszystko śmiga
    Po prostu myślałem, że forum jest od tego aby ludzie którzy mają doświadczenie pomagają tym którzy nie wiedzą co i jak.
    Pod warunkiem, że piszący posta wie co i o czym pisze.
    Muszę w takim razie pogooglować sobie i może dowiem się po co tworzone są fora...
    Słuszna decyzja.

    Aktualnie walczę z instalacją plugina bot_jce_filemanager102.zip, żeby w koncu ruszyć te .rtfy bo sposób w jaki zainstalowałem JCE nie działa...
    Już Ci napisałem w jaki sposób dokonać importu nie instalując żadnych wodotrysków.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  6. #25
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-01-2010
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez nikszal Zobacz wiadomość
    W edytorze JCE i Tiny w trybie rozszerzonym szukaj ikony z literą "W". Treść wrzuca się prostą metodą kopiuj - wklej.
    Nadal nie widzę literki "W" w JCE i walczę z trybem rozszerzonym.

    Rozszerzenia/Dodatki/Edytor JCE i tam w ustawieniach dodatku napisane jest "
    All Editor Parameters are set in the JCE Configuration and JCE Group Manager"

    Mimo, że mogę wejść w Komponenty/JCE Administration/Configuration to nie ma tam możliwości zmiany trybu pracy na rozszerzony

    jak przechodzę na link to wyświetla się komunikat "Nie masz uprawnień, by zobaczyć tę część witryny."

    w google znalazłem odp. na ten komunikat typu "Wszedłem w artykuły i zmieniłem w każdym artykule sekcje na "nieprzypisany" i zadziałało"

    Tylko że ja chcę wrzucać te rtfy hurtem i jak mam wchodzić do wyszystkich artykułów to ja dziękuje.
    Poza tym nie chodzi mi o edycję starych artykułów tylko wrzucanie nowych masowo z automatu.

    Doinstaluję edytor Tiny i sprawdzę tam.

  7. #26
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez mirgru Zobacz wiadomość
    Nadal nie widzę literki "W" w JCE i walczę z trybem rozszerzonym. [...] Mimo, że mogę wejść w Komponenty/JCE Administration/Configuration to nie ma tam możliwości zmiany trybu pracy na rozszerzony
    Czy ja coś pisałem o trybie rozszerzonym w edytorze JCE?






    Tylko że ja chcę wrzucać te rtfy hurtem i jak mam wchodzić do wyszystkich artykułów to ja dziękuje. Poza tym nie chodzi mi o edycję starych artykułów tylko wrzucanie nowych masowo z automatu.
    To poszukaj innego sposobu. Ja takiego nie znam.


    Doinstaluję edytor Tiny i sprawdzę tam.
    Chesz zainstalować edytor, który już jest zainstalowany?
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •