Wątpliwość co do legalności templatki JA Teline 3 v1.4 - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Wątpliwość co do legalności templatki JA Teline 3 v1.4

  1. #11
    Bywalec
    Dołączył
    09-08-2009
    Wpisy
    127
    Punkty
    9

    Domyślny

    A może mi ktoś pokrótce naświetlić jak wygląda zakup któregoś z trzech ja teline ?? jestem zainteresowany zakupem, ale nijak nie mogę odnaleźć linku do sklepu na stronie producenta, lub błędnie pojmuję ideę rozpowszechniania przez tę firmę swoich produktów. Z tego co widzę to trzeba należeć do klubu. Odmian klubowiczów jest jednak na tyle, że totalnie się w tym gubię.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    https://www.joomlart.com/member/signup.php
    Wszystko zleży od tego, co tak naprawdę Cię interesuje (czy tylko szablon, rozszerzenia, czy pełen pakiet). W przedstawionej tabelce masz wszystko rozpisane: rodzaj, okres dostępności, liczba domen na których szablony mogą być wykorzystane, informacje o stopce, możliwość pobierania szablonów / rozszerzeń, cenę, informację o pomocy. Po najechaniu na znak zapytania, jest szczegółowe wyjaśnienie do każdej z opcji.

  4. #13
    Bywalec
    Dołączył
    09-08-2009
    Wpisy
    127
    Punkty
    9

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez seba.adm Zobacz wiadomość
    https://www.joomlart.com/member/signup.php
    Wszystko zleży od tego, co tak naprawdę Cię interesuje (czy tylko szablon, rozszerzenia, czy pełen pakiet). W przedstawionej tabelce masz wszystko rozpisane: rodzaj, okres dostępności, liczba domen na których szablony mogą być wykorzystane, informacje o stopce, możliwość pobierania szablonów / rozszerzeń, cenę, informację o pomocy. Po najechaniu na znak zapytania, jest szczegółowe wyjaśnienie do każdej z opcji.
    super, dzięki.

    rozkminiłem już potroszę tę tabelkę, ale mam jeszcze wątpliwości.

    wykupując tę opcję: Joomla Template Club Membership (JATC) za 70$ mogę zainstalować dowolny szablon z pakietu (mnie interesuje ja teline 3) na 3 domenach, czy na domenie plus 2 subdomeny, bo mam wątpliwości jak to przetłumaczyć? oraz duration, zrozumiałem, że mam dostęp do bezpłatnych aktualizacji przez rok - po roku natomiast pozostaję z wersją jaką będę miał aktualnie zainstalowaną, nie jest to opłata tylko na rok ?

    gdy włączę sobię demo ja teline 3 - to tam są również dodatkowe moduły i rozszerzenia - czy w związku z tym opórcz tego: Joomla Template Club Membership (JATC) muszę również wykupić ten pakiet: Joomla Extension Club Membership (JAEC)

    czy wiesz coś o tym: Joomla Enterprise Extensions -- nie mogę rozkminić do czego to służy.

    Przepraszam, że tyle tych pytań, ale nie do końca zrozumiały jest opis przy znaczkach zapytania.

  5. #14
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez primo Zobacz wiadomość
    ...wykupując tę opcję: Joomla Template Club Membership (JATC) za 70$ mogę zainstalować dowolny szablon z pakietu (mnie interesuje ja teline 3) na 3 domenach, czy na domenie plus 2 subdomeny, bo mam wątpliwości jak to przetłumaczyć? oraz duration, zrozumiałem, że mam dostęp do bezpłatnych aktualizacji przez rok - po roku natomiast pozostaję z wersją jaką będę miał aktualnie zainstalowaną, nie jest to opłata tylko na rok ?
    Aż takich szczegółów nie znam, gdyż nie jestem klientem JA. Ale zawsze możesz zerknąć do linku "Club Info & FAQ's. Ewentualnie poczekać na odpowiedzieć ze strony kogoś kto korzysta / korzystał z ich oferty.

    gdy włączę sobię demo ja teline 3 - to tam są również dodatkowe moduły i rozszerzenia - czy w związku z tym opórcz tego: Joomla Template Club Membership (JATC) muszę również wykupić ten pakiet: Joomla Extension Club Membership (JAEC)
    - tylko wtedy gdy chcesz mieć dostęp do wszystkich rozszerzań oferowanych przez JA.

  6. #15
    Bywalec
    Dołączył
    09-08-2009
    Wpisy
    127
    Punkty
    9

    Domyślny

    dzięki seba.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •