Modernizacja AdsManager-a
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Modernizacja AdsManager-a

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-01-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny Modernizacja AdsManager-a

    Witam

    Pytanie kieruje do osób, która miały styczność z AdsManager Version 2.5 i znają go od środka. Chodzi mi o usunięciu w głównym oknie kilku pozycji tj.

    My profile | My Ads | Rules
    przeszukałem pliki i jedynie co mogę zrobić to zmienić ich nazwy a ja chciałbym je na dobre usunąć gdyż te opcje nie są mi potrzebne.

    Może ktoś podpowie jaki plik odpowiada za wyświetlanie nazwijmy to linków menu głównego w adsmanager

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Witam,
    za wyświetlanie tych elementów odpowiada funkcja showGeneralLink() z pliku components/com_adsmanager/adsmanager.html.php
    Jest wywoływana dwukrotnie w tym pliku w funkcjach
    showFront() i show_list()

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-01-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam

    Dziękuje Jolu za wskazówki okazały się one pomocne.

    Korzystając z okazji zostawię coś dla potomnych:

    My profile | - usuwamy kasując w pliku adsmanager.html.php linijkę echo '<a href="'.$link_show_profile.'">'.ADSMANAGER_MENU_PR OFILE.'</a> | ';

    My Ads | - usuwamy linijkę echo '<a href="'.$link_show_user.'">'.ADSMANAGER_MENU_USER_ ADS.'</a> | ';

    Rules | - usuwamy linijkę echo '<a href="'.$link_show_rules.'">'.ADSMANAGER_MENU_RULE S.'</a>';

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-01-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam ponownie

    Nie będę zaczynał nowego wątku gdyż pytanie dalej będzie dotyczyło modyfikacji adsmanager-a.

    Moje pytanie:
    Jak zrobić aby w ogłoszeniu kontakt (e-mail) i telefon wyświetlały się nie od razu tylko po kliknięciu w link w ogłoszeniu >Zobacz kontakt< . Po kliknięciu pokazuje się kontakt z małą niespodzianką, którą będzie płatny dostęp poprzez sms (z wdrożeniem sms nie będę miał problemu - tak mi się wydaje bo kod do płatności sms jest dość prosty) pozostaje kwestia pop-up z wyciągnięciem danych email i tel oraz wstawienia linku w odpowiednie miejsce.

  6. #5
    Bywalec max-301 awatar
    Dołączył
    14-01-2011
    Wpisy
    332
    Punkty
    12

    Domyślny

    @majkel78 możesz podzielić się czy udało Ci się to zrobić.
    Jak wygląda końcowy efekt??

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    08-08-2011
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny

    Też się dopiszę

    albo jestem ślepa, albo przymulona, albo też naiwna

    potrzebuję wyświetlić kategorie stworzone w adsmanager na głównej, ale w mojej a nie w ich grafice i układzie. Wystarczy do tego, żeby na Joomli, były one widoczne i można je było dodawać do zainstalowanych w niej modułów i tworzonych menu.

    Tyle, że z poziomu Joomli kategorie stworzone w adsmanager są niewidoczne.

    Moje pytanie: co zrobić, żeby je na tym poziomie zobaczyć?

    pozdrawiam

    ---------- Post dodany o 22:32 ---------- Poprzedni post był o 20:36 ----------

    Już mnie oświeciło

    temat nieaktualny

  8. #7
    Bywalec max-301 awatar
    Dołączył
    14-01-2011
    Wpisy
    332
    Punkty
    12

    Domyślny

    to może zostaw coś dla następnych z podobnym problemem. Kilka słów jak rozwiązałaś problem by się przydało aby za jakiś czas ktoś nie wyważał otwartych drzwi

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    08-08-2011
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny No to zostawię ;)

    wystarczy w menu joomli (tworzymy tak samo jak w przypadku normalnej edycji treści w menu joomla)- zrobić w ustawieniach menu - łącze do adsmanagera i wybrać opcję lista ads.

    Jeśli nie zadziała automatycznie, to trzeba ręcznie zmienić kolejność wyróżnienia komponentów. Osobiście zamieniłam ads z kontaktami, bo te drugie nie są mi potrzebne.

    ale mam inny problem ;(

    skoro ładnie poszło mi z główną, to teraz mam ochotę zmienić styl wyświetlanych kategorii ads.
    Lista ogłoszeń, którą mi wyświetla, ni jak pasuje do mojej grafiki.

    Natomiast całkiem sensownie wygląda lista artykułów generowana przez joomlę w jej normalnym trybie.

    Poradźcie mi dobrzy ludzie, gdzie muszę dokonać zamiany tych ustawień. Z góry zaznaczam, że proszę o łopatologię jeśli to będzie grzebanie w bazie.

    co do strony samego ogłoszenia też mam zastrzeżenia ;) - tam mi nie pasuje prawa kolumna gdzie są wyświetlane zdjęcia. Jak się jej pozbyć? resztę już pozostawię.

    no cóż, kobiety bywają wybredne ;))

    ---------- Post dodany 20-08-2011 o 17:00 ---------- Poprzedni post był 19-08-2011 o 19:18 ----------

    Mam jedno z pół wielokrotnego wyboru "branża", które ma za zadanie jedynie sortować ogłoszenia, bez pokazywania w ogłoszeniu wszystkich wyszczególnionych w tej branży pozycji (jest ich za dużo i robi się chaos).
    Ostanio edytowane przez maja_s : 19-08-2011 19:22

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •