Hosting
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 12

Temat: Hosting

  1. #1
    Nowicjusz Plastek73 awatar
    Dołączył
    02-01-2010
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Domyślny Hosting

    Witam.

    Wiem, że temat hostingu już był nie raz poruszany na tym forum, ale wszystkie istniejące posty są już trochę wiekowe, a w interesie cały czas jest ruch i sporo się zmienia.

    W związku z tym moje pytanie. Czy moglibyście mi polecić jakiś przyzwoity, niedrogi hosting z przeznaczeniem na stronę, na której będzie sporo zdjęć. Mówię o hostingu płatnym, bo jak to ktoś mądrze powiedział na tym forum, "darmowy hosting=darmowe problemy".
    Zależy mi w szczególności na bezproblemowym działaniu mod_rewrite, sprawnej pomocy technicznej, nielimitowanej ilości kont e-mail.

    Do tej pory korzystałem z hostingu w home.pl, nazwa.pl i ovh.pl. Dwa pierwsze sprawdzają się bardzo dobrze, niestety za dość wysoką cenę. Trzeci też nie jest zły, ale drażni mnie pomoc techniczna, niedostępna online, a telefonicznie czynna tylko w dni robocze do 18.

    Dzielcie się swoimi doświadczeniami z hostingiem, bo myślę, że nie tylko mnie przyda się taka wiedza, a okres testowy nie odpowie na wszystkie pytania.
    Jedynym całkowicie pozbawionym egoizmu przyjacielem, na jakiego człowiek może liczyć w tym samolubnym świecie, jaki go nigdy nie opuści, nie okaże niewdzięczności bądź zdrady, jest jego pies (...) Całować będzie dłoń, która nie zdoła zapewnić mu pożywienia, lizać będzie rany i sińce, powstałe w zetknięciu z brutalnością świata (...)"/senator Georg Vest, 1870/

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Dobry hosting znajdziesz przy pomocy... wujka google. Wpisujesz frazę np. 'dobry hosting', 'tani hosting' i przeglądasz oferty. Po dokonaniu wstępnego wyboru po raz kolejny wyszukujesz frazę 'hosting na ........... opinie' i odsiewasz w ten sposób ziarno od plewy. To skuteczny sposób.
    Ostanio edytowane przez nikszal : 18-01-2010 11:41
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-01-2010
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    www.127.0.0.1 to być najlepszy hosting i tani jest tyle co za prąd

  5. #4
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez fajfus Zobacz wiadomość
    www.127.0.0.1 to być najlepszy hosting i tani jest tyle co za prąd
    To wpisz sobie ten adres (z www) i sprawdź czy działa. Śmiecisz.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    @fajfus żartuje, zapomniał, że to www niepotrzebne
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    może netmark nie mam z nim żadnych problemów i jest stosunkowo tani, oraz suport jest szybki, tylko jeżeli to ma być dużo zdjęć to ja bym się przyjrzał raczej na przydział transferu.

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    www.domeny.pl - niezawodne!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #8
    Nowicjusz Plastek73 awatar
    Dołączył
    02-01-2010
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki za dotychczasowe podpowiedzi. Netmar wygląda nieźle, a i cena jest przyzwoita. Trochę gorzej w domeny.pl, bo cena bez promocji wyższa i przynajmniej na początek trochę za duża. Ale dalej będę kopał i pewnie coś znajdę.
    Jedynym całkowicie pozbawionym egoizmu przyjacielem, na jakiego człowiek może liczyć w tym samolubnym świecie, jaki go nigdy nie opuści, nie okaże niewdzięczności bądź zdrady, jest jego pies (...) Całować będzie dłoń, która nie zdoła zapewnić mu pożywienia, lizać będzie rany i sińce, powstałe w zetknięciu z brutalnością świata (...)"/senator Georg Vest, 1870/

  10. #9
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Skuś sie na netmark.pl i nie będziesz żałował. Poprawiłem swoje stosunki z administratorem i jest teraz w dechę.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-01-2010
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez nikszal Zobacz wiadomość
    Skuś sie na netmark.pl i nie będziesz żałował. Poprawiłem swoje stosunki z administratorem i jest teraz w dechę.
    Ja polecam home.pl jest tani i nie trzeba poprawiac stosunkow z administratorem, aby dzialalo jak nalezy (cokolwiek znaczy "poprawic stosunki z administratorem: )

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •