grosik do grosika - czyli aktualizacja skryptu forum PCJ!
Wyniki 1 do 10 z 133

Temat: grosik do grosika - czyli aktualizacja skryptu forum PCJ!

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    a niech tam... czekałem na formę sms-ową ale pewnie się nie doczekam więc przelew poszedł. skromnie bo skromnie ale mam nadzieję że administratorzy nie będą narzekać

    PS. Co do płatności smsowych to nie oddaje się 50%, poza podatkiem VAT odchodzi tylko kilka procent. Nie pamiętam dokładnie ile ale wiem że jak mieliśmy to wdrożone przez dotpay.pl na gkp.gorzow.pl to było to całkiem opłacalne.

  2. #2
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    skromnie bo skromnie ale mam nadzieję że administratorzy nie będą narzekać
    Nikt tu nie narzeka. Każda złotówka jest istotna.
    @trzepiz - szkoda Ci kasy która i tak póki co nie jest Twoja - lepiej mieć 50% niż nic. (ja nie będę miał ale oni też nie będą mieli )
    Szkoda mi Waszej kasy. Bo zamiast oddawać Wasze pieniądze komuś innemu można się przespacerować na pocztę i wysłać np 10zł. Dotlenicie mózgownice pomożecie PCJ i dodatkowo wyjdzie Wam na zdrowie. Nie imputuj mi tu "pazerności".

    Tyle że konto PayPal zasila się z rachunku bankowego
    Tyle, że nie musisz posiadać konta bankowego żeby płacić przy pomocy PayPal. Zasada jest prosta .. wpłacasz pieniądze na swoje "konto PayPal" i masz gotówkę na ów koncie. Nie ma potrzeby posiadania konta w banku. Tylko, że co za różnica czy wpłacimy najpierw na PayPal a z niego na PCJ czy od razu na PCJ. Proponuję zapoznać się dokładniej z PayPal.

    Widzę że lepiej ponarzekać że forumowicze są nie fair, że są źli niż samemu zrobić coś jeszcze - jeżeli Masz z moją propozycją problem to przepraszam że ruszyłem temat i zaproponowałem pozyskanie nowych środków, jeżeli chcesz jednak podjąc temat to proszę o info na priv a napiszę Ci jak można w prosty sposób "odzyskać" również 50% prowizji od sms'a za usługę - może się udać tylko pod warunkiem że spróbujemy.
    Masz jakiś pomysł - napisz do mnie na GG, skype, czy e-mail. wszystkie dane są na www.trzepizur.pl. I Zauważ !! nikt tu nie mówi, że ktoś jest nie fair - każdy może sam zdecydować czy chce pomóc i w żaden sposób nie jest do tego przymuszany.

    Już kiedyś pisałem .. Wystarczy zamknąć forum i zrobić je płatnym np: 10PLN za rok. Ciekawi mnie ilu byłoby użytkowników i ile nowych for internetowych o tematyce Joomla! by się pootwierało. Ile z tych for byłoby naprawdę merytoryczne. Na ilu reklamy byłyby tylko dodatkiem a nie contentem itd. itp.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •