grosik do grosika - czyli aktualizacja skryptu forum PCJ!
Wyniki 1 do 10 z 133

Temat: grosik do grosika - czyli aktualizacja skryptu forum PCJ!

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    @ZacnyUser - dzięki jednemu człowiekowi .. sprawa poszła "jak z płatka" .. mało znajdziesz tu ludzi, którzy zauważyli jakąś przerwę ..

    PS: a co Ty taki jesteś dociekliwy :|

  2. #2
    Nowicjusz ZacnyUser awatar
    Dołączył
    19-02-2011
    Skąd
    Katowice, Los Angeles
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez trzepiz Zobacz wiadomość
    @ZacnyUser - dzięki jednemu człowiekowi .. sprawa poszła "jak z płatka" .. mało znajdziesz tu ludzi, którzy zauważyli jakąś przerwę ..

    PS: a co Ty taki jesteś dociekliwy :|
    Kto wie, może i ja forum sobie będę na tych CMS stawiał. Warto się od razu zacząć uczyć, a nie później z workiem głupkowatych pytań wyskakiwać.

    ---------- Post dodany o 23:31 ---------- Poprzedni post był o 23:27 ----------

    Cytat Wysłane przez KYCu Zobacz wiadomość
    przepraszam za offtop ale muszę powiedzieć, że jak zobaczyłem nick "mamkonto" w tych wypowiedziach, parsknąłem śmiechem

    A co do tematu, jeszcze dodam. Nie róbcie z kogos (i z siebie) bezradnych ludzi, że przelewy internetowe i konta to wynalazek nie z tej ziemi. Żyjemy w takich czasach, że wirtualny pieniądz rządzi światem. Poza tym, jak wspomniał @trzepiz, istnieje jeszcze poczta, banki i inne punkty do robienia przelewów. Wystarczy chcieć pomóc a nie szukać nowych "ficzerów".
    Mam wrażenie, że jestem w grupie docelowej tej wypowiedzi. Miałem na myśli to, że przy okazji można kliknąć w co ciekawszą reklamę. Fortuny z tego nie ma, ale ja na takich reklamach odbijam sobie koszty palenia tytoniu. Starcza na papierosy i jeszcze zostaje małe kieszonkowe. To tez jest pieniądz.
    Piszemy poprawnie po polsku!

  3. #3
    Wiarus
    Dołączył
    14-10-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    1 645
    Punkty
    83

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez trzepiz Zobacz wiadomość
    .. mało znajdziesz tu ludzi, którzy zauważyli jakąś przerwę ..
    A ci co pamiętają to z pewności nie pamiętają ile razy w tym czasie wcisnęli F5 bo się nie mogli doczekać (choć faktycznie krótko trwało)
    Pozdrawiam - Piotrek
    Jeżeli pomogłem, kliknij in plus -> punkcik reputacji (z lewej).
    Taka drobna gratyfikacja & motywacja.

  4. #4
    Nowicjusz ZacnyUser awatar
    Dołączył
    19-02-2011
    Skąd
    Katowice, Los Angeles
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez ppilus Zobacz wiadomość
    A ci co pamiętają to z pewności nie pamiętają ile razy w tym czasie wcisnęli F5 bo się nie mogli doczekać (choć faktycznie krótko trwało)
    Świadomie(bądź nieświadomie) przedłużając czas oczekiwania...
    Piszemy poprawnie po polsku!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •