grosik do grosika - czyli aktualizacja skryptu forum PCJ! - Strona 11
Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Wyniki 101 do 110 z 133

Temat: grosik do grosika - czyli aktualizacja skryptu forum PCJ!

  1. #101
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    @mamkonto - Twój nick pasuje do tematu jak ulał rozumiem, że Ty na pocztę biegać nie musisz .....

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #102
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-01-2009
    Skąd
    POLAND
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie muszę , bo mam konto i to nie tylko w banku

  4. #103
    Nowicjusz ZacnyUser awatar
    Dołączył
    19-02-2011
    Skąd
    Katowice, Los Angeles
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez bazyl Zobacz wiadomość
    @ZacnyUser - to jest nowa wersja forum, po zbiórce.
    No właśnie widzę już. Nie było kłopotów z instalacją? Ile forum było niedostępne? ;)
    Bo rozumiem, że to nie była aktualizacja, tylko całkowite przeinstalowanie, tak?
    Piszemy poprawnie po polsku!

  5. #104
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    @ZacnyUser - dzięki jednemu człowiekowi .. sprawa poszła "jak z płatka" .. mało znajdziesz tu ludzi, którzy zauważyli jakąś przerwę ..

    PS: a co Ty taki jesteś dociekliwy :|

  6. #105
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez trzepiz Zobacz wiadomość
    A zatem. Oddawanie 50% zysku z SMS Premium dla zewnętrznej firmy to bzdura.
    @trzepiz - szkoda Ci kasy która i tak póki co nie jest Twoja - lepiej mieć 50% niż nic. (ja nie będę miał ale oni też nie będą mieli )
    Cytat Wysłane przez trzepiz Zobacz wiadomość
    Konto internetowe może mieć każdy
    Tyle że nie każdy je ma
    Cytat Wysłane przez trzepiz Zobacz wiadomość
    .. i każdy internauta, który chce kupić coś w internecie spotka się z PayPal.
    Tyle że konto PayPal zasila się z rachunku bankowego
    Cytat Wysłane przez trzepiz Zobacz wiadomość
    Każdy może dokonać przelewu na konto bankowe - wystarczy iść na pocztę lub do któregokolwiek banku. Nie stwarzajcie problemów - bo jeśli ktoś chce pomóc - to pomoże.
    To nie stwarzanie problemów tylko próba ułatwienia i pozyskania nowych środków.
    A jako komentarz:
    Szczerze przyznam że po tych bankach to nie chce mi się ruszać, wklepywać te numery konta etc...
    Widzę że lepiej ponarzekać że forumowicze są nie fair, że są źli niż samemu zrobić coś jeszcze - jeżeli Masz z moją propozycją problem to przepraszam że ruszyłem temat i zaproponowałem pozyskanie nowych środków, jeżeli chcesz jednak podjąc temat to proszę o info na priv a napiszę Ci jak można w prosty sposób "odzyskać" również 50% prowizji od sms'a za usługę - może się udać tylko pod warunkiem że spróbujemy.
    Jeżeli zaś nie - szkoda mojego czasu i chęci - widocznie dotychczasowe wpływy plus narzekanie wystarcza.
    Pzdr
    Ostanio edytowane przez Gall Anonim : 21-02-2011 23:39

  7. #106
    Wiarus KYCu awatar
    Dołączył
    23-01-2008
    Skąd
    lubelszczyzna
    Wpisy
    1 200
    Punkty
    45

    Domyślny

    przepraszam za offtop ale muszę powiedzieć, że jak zobaczyłem nick "mamkonto" w tych wypowiedziach, parsknąłem śmiechem

    A co do tematu, jeszcze dodam. Nie róbcie z kogos (i z siebie) bezradnych ludzi, że przelewy internetowe i konta to wynalazek nie z tej ziemi. Żyjemy w takich czasach, że wirtualny pieniądz rządzi światem. Poza tym, jak wspomniał @trzepiz, istnieje jeszcze poczta, banki i inne punkty do robienia przelewów. Wystarczy chcieć pomóc a nie szukać nowych "ficzerów".

    #edit

    @Gallu, nie odpisuj proszę na mój post, Ty masz rację, zawsze.
    Ostanio edytowane przez KYCu : 21-02-2011 23:29
    Pozdrawiam, Piotrek
    ---------------------------------------
    Strony www Kraków | Lublin | Zamość

  8. #107
    Nowicjusz ZacnyUser awatar
    Dołączył
    19-02-2011
    Skąd
    Katowice, Los Angeles
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez trzepiz Zobacz wiadomość
    @ZacnyUser - dzięki jednemu człowiekowi .. sprawa poszła "jak z płatka" .. mało znajdziesz tu ludzi, którzy zauważyli jakąś przerwę ..

    PS: a co Ty taki jesteś dociekliwy :|
    Kto wie, może i ja forum sobie będę na tych CMS stawiał. Warto się od razu zacząć uczyć, a nie później z workiem głupkowatych pytań wyskakiwać.

    ---------- Post dodany o 23:31 ---------- Poprzedni post był o 23:27 ----------

    Cytat Wysłane przez KYCu Zobacz wiadomość
    przepraszam za offtop ale muszę powiedzieć, że jak zobaczyłem nick "mamkonto" w tych wypowiedziach, parsknąłem śmiechem

    A co do tematu, jeszcze dodam. Nie róbcie z kogos (i z siebie) bezradnych ludzi, że przelewy internetowe i konta to wynalazek nie z tej ziemi. Żyjemy w takich czasach, że wirtualny pieniądz rządzi światem. Poza tym, jak wspomniał @trzepiz, istnieje jeszcze poczta, banki i inne punkty do robienia przelewów. Wystarczy chcieć pomóc a nie szukać nowych "ficzerów".
    Mam wrażenie, że jestem w grupie docelowej tej wypowiedzi. Miałem na myśli to, że przy okazji można kliknąć w co ciekawszą reklamę. Fortuny z tego nie ma, ale ja na takich reklamach odbijam sobie koszty palenia tytoniu. Starcza na papierosy i jeszcze zostaje małe kieszonkowe. To tez jest pieniądz.
    Piszemy poprawnie po polsku!

  9. #108
    Wiarus
    Dołączył
    14-10-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    1 645
    Punkty
    83

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez trzepiz Zobacz wiadomość
    .. mało znajdziesz tu ludzi, którzy zauważyli jakąś przerwę ..
    A ci co pamiętają to z pewności nie pamiętają ile razy w tym czasie wcisnęli F5 bo się nie mogli doczekać (choć faktycznie krótko trwało)
    Pozdrawiam - Piotrek
    Jeżeli pomogłem, kliknij in plus -> punkcik reputacji (z lewej).
    Taka drobna gratyfikacja & motywacja.

  10. #109
    Nowicjusz ZacnyUser awatar
    Dołączył
    19-02-2011
    Skąd
    Katowice, Los Angeles
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez ppilus Zobacz wiadomość
    A ci co pamiętają to z pewności nie pamiętają ile razy w tym czasie wcisnęli F5 bo się nie mogli doczekać (choć faktycznie krótko trwało)
    Świadomie(bądź nieświadomie) przedłużając czas oczekiwania...
    Piszemy poprawnie po polsku!

  11. #110
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    a niech tam... czekałem na formę sms-ową ale pewnie się nie doczekam więc przelew poszedł. skromnie bo skromnie ale mam nadzieję że administratorzy nie będą narzekać

    PS. Co do płatności smsowych to nie oddaje się 50%, poza podatkiem VAT odchodzi tylko kilka procent. Nie pamiętam dokładnie ile ale wiem że jak mieliśmy to wdrożone przez dotpay.pl na gkp.gorzow.pl to było to całkiem opłacalne.

Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •