grosik do grosika - czyli aktualizacja skryptu forum PCJ! - Strona 12
Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni
Wyniki 111 do 120 z 133

Temat: grosik do grosika - czyli aktualizacja skryptu forum PCJ!

  1. #111
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    skromnie bo skromnie ale mam nadzieję że administratorzy nie będą narzekać
    Nikt tu nie narzeka. Każda złotówka jest istotna.
    @trzepiz - szkoda Ci kasy która i tak póki co nie jest Twoja - lepiej mieć 50% niż nic. (ja nie będę miał ale oni też nie będą mieli )
    Szkoda mi Waszej kasy. Bo zamiast oddawać Wasze pieniądze komuś innemu można się przespacerować na pocztę i wysłać np 10zł. Dotlenicie mózgownice pomożecie PCJ i dodatkowo wyjdzie Wam na zdrowie. Nie imputuj mi tu "pazerności".

    Tyle że konto PayPal zasila się z rachunku bankowego
    Tyle, że nie musisz posiadać konta bankowego żeby płacić przy pomocy PayPal. Zasada jest prosta .. wpłacasz pieniądze na swoje "konto PayPal" i masz gotówkę na ów koncie. Nie ma potrzeby posiadania konta w banku. Tylko, że co za różnica czy wpłacimy najpierw na PayPal a z niego na PCJ czy od razu na PCJ. Proponuję zapoznać się dokładniej z PayPal.

    Widzę że lepiej ponarzekać że forumowicze są nie fair, że są źli niż samemu zrobić coś jeszcze - jeżeli Masz z moją propozycją problem to przepraszam że ruszyłem temat i zaproponowałem pozyskanie nowych środków, jeżeli chcesz jednak podjąc temat to proszę o info na priv a napiszę Ci jak można w prosty sposób "odzyskać" również 50% prowizji od sms'a za usługę - może się udać tylko pod warunkiem że spróbujemy.
    Masz jakiś pomysł - napisz do mnie na GG, skype, czy e-mail. wszystkie dane są na www.trzepizur.pl. I Zauważ !! nikt tu nie mówi, że ktoś jest nie fair - każdy może sam zdecydować czy chce pomóc i w żaden sposób nie jest do tego przymuszany.

    Już kiedyś pisałem .. Wystarczy zamknąć forum i zrobić je płatnym np: 10PLN za rok. Ciekawi mnie ilu byłoby użytkowników i ile nowych for internetowych o tematyce Joomla! by się pootwierało. Ile z tych for byłoby naprawdę merytoryczne. Na ilu reklamy byłyby tylko dodatkiem a nie contentem itd. itp.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #112
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @trzepiz - nie Chcesz to nie.
    co do PayPal
    Kod:
    
    
    
       Dodawanie środków do swojego konta PayPal — podstawowe informacje
    
     
      Dlaczego podczas dokonywania przelewu środków ze swojego  rachunku bankowego na swoje konto PayPal muszę podać identyfikator  przelewów?
     Identyfikator przelewów pozwala nam potwierdzać Twoją tożsamość i  przekazywać pieniądze na Twoje konto PayPal. Dlatego musisz podawać go w  polu tytułu przelewu lub w polu uwag internetowego formularza przelewów  bankowych (w różnych bankach to pole może mieć różne nazwy). Postępuj  zgodnie z instrukcjami banku wyświetlanymi na jego stronie.
     Jeśli nie podasz swojego identyfikatora przelewów, przelew zakończy  się niepowodzeniem i będziemy zmuszeni zwrócić pieniądze na Twój  rachunek bankowy.
     Dlaczego imię i nazwisko podane w ustawieniach mojego konta  PayPal muszą być zgodne z imieniem i nazwiskiem określonymi dla mojego  rachunku bankowego?
     Imię i nazwisko podane w ustawieniach Twojego konta PayPal muszą być  zgodne z imieniem i nazwiskiem określonymi dla Twojego rachunku  bankowego, aby system PayPal mógł Cię zidentyfikować. Jeśli  identyfikacja nie będzie możliwa, przelew się nie uda i będziemy  zmuszeni zwrócić pieniądze na Twój rachunek bankowy.
     Jeśli imię i nazwisko zarejestrowane dla Twojego konta PayPal nie  zgadzają się z imieniem i nazwiskiem powiązanymi z Twoim rachunkiem  bankowym i chcesz to zmienić, skontaktuj się z działem obsługi klienta,  klikając łącze Kontakt z nami u dołu dowolnej strony serwisu PayPal.
     Po jakim czasie pieniądze znajdą się na moim koncie PayPal?
     Pieniądze znajdą się na Twoim koncie PayPal w ciągu 2–3 dni roboczych.
     Gdy inicjujesz przelew ze swojego rachunku bankowego na swoje konto PayPal:
     
    
    1. Twój bank otrzymuje żądanie przelewu środków do systemu PayPal
    2. System PayPal otrzymuje środki z Twojego banku
    3. Środki zostają przekazane na Twoje konto PayPal
    Czas przetwarzania przelewu może być różny w zależności od banku. Więcej informacji można znaleźć w dokumencie Umowa z Użytkownikiem usługi PayPal (dostępnym po kliknięciu łącza Umowy prawne u dołu dowolnej strony serwisu PayPal).
    I co do sms - napisałem wyraźnie - mam pomysł jak odzyskać 50% z sms, - i raczej ogólnie nie chodzi mi o pazerność lecz nie do końca właściwe podejście do kwestii. A przytoczone poniżej przysłowie z tego tematu to tylko wskazówka co do jak mniemam właściwego kierunku postępowania.
    Piszą/mówią/pokazują iż przysłowia są mądrością narodu - więc przytoczę dwa: Chytry dwa razy traci.(bez urazy i osobistych wędrówek -Patrz w poprzednim zdaniu) - Czego oko nie widzi tego sercu nie żal - pewnie Zastanawiasz o co mi chodzi z drugim - już kiedyś wspominałem o ponad dziesięciu latach które spędziłem pracując w jednej z największych korporacji na świecie - Czy zdajesz sobie sprawę z tego że rentowność niektórych artykułów których prawdopodobnie Używasz sięga 600% Ciekaw jestem czy jak bym Ci napisał o co chodzi Przestałbyś ich natychmiast używać?
    A Poczta - za czarta nie pójdę i nie będę stał godzinę w kolejce (to minimum u mnie, dlatego nawet polecone zostawiają mi w skrzynce - upoważnienie). A od 10 zł opłata wynosi 2,50 PLN - też nie źle
    I Zauważ !! nikt tu nie mówi, że ktoś jest nie fair
    No to jestem głupi i nie umiem czytać - bo dokładnie tak rozumiem poniższe (nie pierwszy raz zresztą Piszecie jak to mało dotacji - i tak to pozostanie ponieważ zamiast zrobić coś na co potrzeba 15 minut - wolisz wielogodzinną polemikę)
    ile lat można płacić za wszystko z własnej kieszonki ?? My kupimy, My przetłumaczymy - Wy zainstalujecie klientowi i zarobicie .
    Kończę - bo mi jednak szkoda czasu.
    Pzdr
    Ostanio edytowane przez Gall Anonim : 22-02-2011 10:57

  4. #113
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    Kończę - bo mi jednak szkoda czasu.
    Faktycznie - szkoda Ja odpowiadam tylko na stawiane zarzuty - Ty dalej ciągniesz temat SMS. Dałem ci namiar na mnie - masz coś ciekawego do powiedzenia - zapraszam.

    Poczta - za czarta nie pójdę i nie będę stał godzinę w kolejce
    Przecież powtarzam do znudzenia! nikt Cię nie zmusza

    co do PayPal
    Powtarzam. Nie trzeba mieć rachunku bankowego aby skorzystać z płatności online PayPal. Nie ma to jednak sensu bo i tak trzeba te pieniądze jakoś tam wpłacić. Czyli iść na pocztę, banku, ajencji.
    Ostanio edytowane przez trzepiz : 22-02-2011 11:15

  5. #114
    Bywalec
    Dołączył
    09-02-2010
    Wpisy
    108
    Punkty
    19

    Domyślny

    Wtrącę swoje. Osobiście uważam, że płatności Pay Pal to największy konfort, korzystam z tego wręcz nagminnie, kupię często programy, licencje, książki w pdf, zdjęcia, grafiki w wektorze. Konto mam tak skonfigurowane, że go nie doładowuję żadnymi środkami mam podpiętą pod konto kartę kredytową, Pay-Pal sam pobiera potrzebne środki z konta karty kredytowej i przelicza z PLN na USD, EUR. Więc zapłata za pomocą Pay-PAL to pestka i przekazanie max środków do końcowego odbiorcy. Wystarczy tylko chęć. Kupuję bardzo dużo przez Pay Pal i nie miałem problemów, co więcej w ciągu kilku sekund mam to co chcę z drugiego końca świata książkę, zdjęcie. program, od kilku lat nie byłem na Poczcie aby wpłacić pieniądze na jakieś konto tym bardziej Pay Pal. Wybaczcie mi to co napisze, może kogoś obrażę, ale żyjemy w świecie gdzie musimy się nauczyć korzystać z dobrodziejstw technologii. Mam pytanie, a jak płacicie za komercyjne dodatki do Joomli - przekazem pocztowym czy sms. No chyba że z nich nie korzystacie, a szkoda warto wspomóc twórców, spędzili dużo czasu pisząc i testując swój dodatek. I niestety obserwuję tendencję, gdzie powstają wersje podstawowe darmowe i wersje płatne wzbogacone. A abstra***ąc od Pay Pal, sms no prosze nie mówcie że nie umiecie zrobić przelewu z banku.
    Do czego zmierzam, jak ktoś nie chce zapłacić to i tak nie zapłaci, spór jest bezsensowny sms czy Pay-Pal. My chcemy mieć wszystko za darmo a wspomaganie twórców mamy ......i tutaj dam cytat z jednego z klubów który sprzedaje dodatki:
    If you like our extensions, support our developers! Currently, we offer our software without the need for a license key. We’re a small company. Our artists and programmers have families to support, bills to pay and children to care for. Please keep that in mind. You paid for the product and so should your friends.

    Pozdarwiam i dobrej nocy.

    PS: moja siedmioletnia córka jak będzie dorosła pieniądze w gotówce będzie oglądać na starych filmach z początków XXI wieku a reszta to chip

  6. #115
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-08-2010
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    yyyy...przepraszam że się wtrącę w tak interesującą dyskusję z tak głupim pytaniem, ale....


    czy nadal można wpłacać pieniążki ? Bo ja chciałam w ten sposób podziękować za dotychczasową pomoc i zapewne nie ostatnią a widzę że jest już po akcji

  7. #116
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    nigdy nie jest po akcji

  8. #117
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez joomelka Zobacz wiadomość
    yyyy...przepraszam że się wtrącę w tak interesującą dyskusję z tak głupim pytaniem, ale....


    czy nadal można wpłacać pieniążki ? Bo ja chciałam w ten sposób podziękować za dotychczasową pomoc i zapewne nie ostatnią a widzę że jest już po akcji
    Kliknij na banerek u Tomaszka a wszystkiego się Dowiesz

  9. #118
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-08-2010
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    interesuje mnie PayPal bo mieszkam w Uk...

    Update: ok ok znalazłam
    i kolejne moje głupie pytanie...dlaczego Euro a nie złotówki ?

  10. #119
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Nie ma znaczenie - konto jest tak ustawione w standardzie a wypłata z konta docelowego na który Wysyłasz przelew i tak następuje w PLN

  11. #120
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    i kolejne moje głupie pytanie...dlaczego Euro a nie złotówki ?
    Sprawdzimy - wydaje mi się, że konto było domyślnie ustawione na euro .. Zmienimy na złotóweczki

Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •