Pilna pomoc potrzebna jak wkleić kod... - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 19 z 19

Temat: Pilna pomoc potrzebna jak wkleić kod...

  1. #11
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-01-2010
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny wracaja mi mejle:(

    Bardzo prosze o info gdzie moge ja poslac lub jak ja tu zalaczyc bo mejle mi wracają ...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-01-2010
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    usunięte - zwiastun!!!

    <script type="text/javascript">
    var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www.");
    document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));
    </script>
    <script type="text/javascript">
    try {
    var pageTracker = _gat._getTracker("UA-12464703-2");
    pageTracker._trackPageview();
    } catch(err) {}</script
    Bardzo prosze o pomoc z wklejeniem tego kodu

  4. #13
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie wiem, w jaki sposób wysyłałeś, w każdym bądź razie nic nie dotarło. Tutaj również nie dodałeś załącznika.
    Chcesz uzyskać pomoc, zrób co do Cię należy, nie absorbując niepotrzebnie cudzego czasu i uwagi.

    Ojojoj!
    Nie wiem, kim jesteś, ale strona sama się nie zrobi, a Ty - niestety - nie wiesz chyba nic na temat Joomla i niewiele na temat także i ciemnej strony Internetu!
    Niech się tutaj skontaktuje ktoś, kto tę stronę rzeczywiście będzie robić czy robi!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #14
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-01-2010
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    uwierz mi ze nie chce Waszego czasu absorbowac robie co w mojej mocy
    poslalem jeszcze raz do ciebie na adres admin@joomla.pl
    a na ftp jest ten plik tak jak opisalem bo wlasnei sprawdzalem
    ja go widze i sa tam takze 4ry inne pliki "filmy z akcji Maciusia"
    ten plik spakowany na ftp dane jak wyzej to katalog ze stronka.

    Ojojoj!
    Nie wiem, kim jesteś, ale strona sama się nie zrobi, a Ty - niestety - nie wiesz chyba nic na temat Joomla i niewiele na temat także i ciemnej strony Internetu!
    Niech się tutaj skontaktuje ktoś, kto tę stronę rzeczywiście będzie robić czy robi![/quote]

  6. #15
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-01-2010
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    widze ze tu mozecie pomoc osobom co wiedza nieco wiecej niz ja jednak nie moja wina z pliki do Ciebie nie docieraja...moze masz juz skrzynke zapchana bo to ma 12,6MB
    slalem 5 razy z jednego mejla i 4 razy z innego...
    mozesz mi powiedziec jak tu zalaczyc to bylo by latwiej nie wszyscy na codzien siedza na forach i innych stronach wiec nie wszystko musza wiedziec
    nie wiem czemu usuneles opis jak na tego ftp wejsc po ta stronke???
    jak masz viste mozesz miec problem z wejsciem na tego ftp ew. przez comandera wejdz bedzie latwiej i PROsze o jeszcze troszke cierpliwosci bo naprawde jest to dla mnie bardzo wazne
    moze udostepnisz mi FTP to tam wrzuce ta stronke lub napisz jak tu zalaczniki sie dodaje.
    Dziekuje za cierpliwosc i wyrozumialosc.
    Bartłomiej H.

  7. #16
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Ale to nie ma sensu!, żebyś mi posyłał spakowany czy niespakowany Joomla! Jeśli chcesz pomocy, proszę, żeby skontaktowała się osoba kompetentna!
    PS dane do konta, które wypisałeś powyżej usunąłem. Nie wolno upubliczniać takich informacji!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #17
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-01-2010
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    nie mam GG. Wygląda na to, ze jest to strona w HTML - spakuj ją i doklej tutaj jako załącznik albo wyślij na mail xxxxxxxx oraz wyślij w pliku tekstowym ten kod
    prosiłeś abym posłał Ci tą stronke i kod wiec posłałem a teraz piszesz ze nie ma to sensu..widocznie Masz problem z poczta a teraz piszesz ze wylanie stronki nie ma sensu...??
    zmieniles zdanie widze ze juz nie chcesz pomoc osobie ktora nie siedzi w internecie tak jak Ty ale pliki umie wysylac wiec prawidlowo to robie...
    a na ftp jest stronka spakowana wrzucona tylko Ty cos nie mozesz na nia wejsc...

    do jutra to juz kod msylalem ze uda sie wstawic bo juz tydzien stracony przez rozne bledy stronki
    czy mam rozumieć że to ze stronka dotarla n adrugi mejl nie oznacza ze mozesz mi pomoc??

  9. #18
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-01-2010
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    rozumie dlaczego usuneles te powyzsze dane
    ale naprawde jestem zdesperowany aby dzis to odpalic
    dlatego prosz eabys sprobowal z ftp zciagnac ta stronke i zerknac co tam nie tak jest...

  10. #19
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    To tak jak bym z kowalem rozmawiał o przeprowadzeniu operacji wyrostka robaczkowego. Mogę się bawić w tłumaczenie co jest co, kurs podstaw Joomla trwa 9-15 godzin. Korespondencyjnie zapewne ze dwa razy dłużej.
    Proszę, żeby skontaktowała się osoba, która wie, co to jest i jak to działa. Jeśli to ty "odpalasz" tę stronkę, to przestań "odpalać", a zacznij traktować to poważnie.
    Jeśłi mam coś zrobić na stronie to proszę o dostęp do administratora i ftp (na PW, a nie publicznie!).
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •