Instalacja na home pl - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 26 z 26

Temat: Instalacja na home pl

  1. #21

    Domyślny

    witam
    to ja dołącze z kolejnym zgadnieniem

    oczywiście joomla serwer home.pl przekierowanie domeny na podkatalog i się sypie, tylko w tym przypadku pokazuje na linie 60 pliku joomla.php
    Kod HTML:
    Warning:  main(/studio/includes/compat.php50x.php): failed to open stream: No such file or directory in /studio/includes/joomla.php on line 60
    
    Fatal error:  main(): Failed opening required '/studio/includes/compat.php50x.php' (include_path='.:/:/usr/pear') in /studio/includes/joomla.php on line 60
    instalacja idzie do samego konca OK. pozniej przy wywołani adresu się wykłada. Plik configure ustawiony wedle zalecen, w sumie kombinowałem na rozne sposoby pliki ini katalogi tmp poustawiane, zreszta instaluje duzo systemow z klasy typo3, ezbublish czy xt-commerec i jest OK

    a cha dodam ze rozmowa z home.pl tez nie pomogła czy ktoś ma jakiś pomysł lub spotkał sie z takim przypadkiem.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Debiutant
    Dołączył
    03-08-2006
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    ja też chciałbym aby po wpisaniu http://domena przekierowywało na podkatalog z Joomlą a już się zamotałem w tych korektach. Więc od początku. Po wpisaniu domeny w przeglądarkę widać coś takiego:

    Warning: main(/podkatalog/includes/compat.php50x.php): failed to open stream: No such file or directory in /podkatalog/includes/joomla.php on line 60

    Fatal error: main(): Failed opening required '/podkatalog/includes/compat.php50x.php' (include_path='.:/:/usr/pear') in /podkatalog/includes/joomla.php on line 60

    Aktualna sytuacja "wewnętrzna" wygląda tak:

    1. W panelu administracyjnym Home.pl przekierowałem domenę na /podkatalog
    2. W katalogu z Joomlą tak jak i w głównym umieściłem katalog tmp z prawami do zapisu – ścieżka: /podkatalog/tmp
    3. Istotne linie pliku /podkatalog/configuration.php wyglądają następująco:
    $mosConfig_absolute_path = '/podkatalog';
    $mosConfig_live_site = 'http://domena/podkatalog';
    $mosConfig_cachepath = '/podkatalog/cache';

  4. #23
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

  5. #24
    Debiutant
    Dołączył
    03-08-2006
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Byłbym wdzięczny gdybyś wpisał jeszcze raz ten link, bo jest jakiś urwany i nic sie nie otwiera.

  6. #25
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Sorki link juz poprawiony

  7. #26
    Debiutant
    Dołączył
    03-08-2006
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Żadnych efektów nie uzyskałem. Co najwyżej zauważyłem, że po dopisaniu do pliku php.ini takich linii:
    mmcache.enable = no
    mmcache.optimizer = no
    błąd przenosi się z wiersza 60 na 71

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •