Własny styl CSS w artykule joomla
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Własny styl CSS w artykule joomla

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    20-01-2010
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Własny styl CSS w artykule joomla

    Witam wszystkich joomlowców

    Po przeczytaniu pomocy i poradników nie potrafię sobie poradzić z jedną rzeczą. Chciałbym umieścić własny styl css w artykule. Dokładnie to co znajduje sie na tej stronie -> http://www.search-this.com/2007/02/1...round-corners/

    Czy znajdzie się ktoś kto mi lekko łopatologicznie będzie w stanie wyjaśnić jak dodać styl CSS do artykułów ?

    Pozdrawiam
    karat

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    20-01-2010
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    To teraz pytanie jak nazywa się moduł który jest odpowiedzialny za umieszczanie artykułów. Chciałbym właśnie tak zmodyfikować moduł pisania artykułów żeby w efekcie końcowym zawsze wychodził tekst w takiej ramce jak w linku który podałem wyżej.

    Dzięki bazyl za linka co prawda byłem na nim tylko stanąłem właśnie w miejscu "Edycja szablonu" ponieważ nie znam nazwy modułu pisania artykułów.

  5. #4
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Jak byłeś to znasz stronę główną - tam jest początek początków... ;)
    http://www.wiki.joomla.pl/Instrukcje_jdoc też szukasz nadpisywania szablonem...

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    20-01-2010
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tylko jednego jeszcze nie rozumiem, wszędzie pisze o modyfikacji MODUŁÓW a mi chodzi o modyfikację artykułu.

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    16-01-2011
    Wpisy
    19
    Punkty
    12

    Domyślny

    Trochę późno trafiłem na ten post, ale może komuś się przyda. Może na również skorzystać z modułu np. Custom CSS. Instalujemy moduł, przypisujemy go do pozycji np. debug w stopce oraz do stron/y na, której ma się wyświetlać. Po prawej stronie wpisujemy własny styl CSS. Tyle...Moduł musi być oczywiscie uruchomiony

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •