BŁĄD w rejestracji w panelu logowania
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: BŁĄD w rejestracji w panelu logowania

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    10-11-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny BŁĄD w rejestracji w panelu logowania

    Witam.

    Ostatnio wykupiłem plan hostingowy na webd.pl. Zainstalowałem Joomle przez Fantastico i zacząłem zabawe.

    Wszystko szło pięknie aż do czasu gdy dodałem moduł panelu logowania. Zalogować się można było, ale gdy kliknąłem na "zarejestruj sie" wystapił błąd. Błędu nie przytocze bo nie mam juz jak (odinstalowałem joomle), ale chdziło o nieznalezienie scieżki.

    Rozkminiałem więc swój problem dalej...

    Postanowiłem zainstalować Joomle manualnie no i tu chyba tkwi przyczyna problemu - wyświetlanie błędów[display errors] jest włączona, a tak być nie powinno!

    Mam więc kilka pytań i prosze o wyrozumiałość. Forum kilkukrotnie sprawdziłem, również szukałem w Google. Nie należe do osób leniwych, dlatego zakładam ten temat, bo jestem już bezradny i nigdzie nie mogłem znaleźc odpowiedzi.

    1. Czy problem z rejestrowaniem się użytkowników na panelu rejestracyjnm jest związany z włączonym display_errors?
    2. Prawdopodobnie nie mogę zmienić ustawień serwera hostingodawcy, zgadza się?
    3. Jeśli tak, to co mam więc zrobić? Pomóżcie, bo zależy mi na czasie strona jest robiona w celach komercyjnych

    PS. Przypominam, że kupiłem pakiet hostingowy na webd.pl, jeśli to ma jakieś znaczenie.

  2. #2
    Bywalec iros awatar
    Dołączył
    17-11-2007
    Wpisy
    116
    Punkty
    12

    Domyślny

    Zawsze można napisać do administratora, aby wyłączył jakąś opcję, albo dodał. W końcu to Ty płacisz.
    A poza tym ja coś znalazłem.
    Ostanio edytowane przez iros : 20-01-2010 21:23

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •