Witam.

Ostatnio wykupiłem plan hostingowy na webd.pl. Zainstalowałem Joomle przez Fantastico i zacząłem zabawe.

Wszystko szło pięknie aż do czasu gdy dodałem moduł panelu logowania. Zalogować się można było, ale gdy kliknąłem na "zarejestruj sie" wystapił błąd. Błędu nie przytocze bo nie mam juz jak (odinstalowałem joomle), ale chdziło o nieznalezienie scieżki.

Rozkminiałem więc swój problem dalej...

Postanowiłem zainstalować Joomle manualnie no i tu chyba tkwi przyczyna problemu - wyświetlanie błędów[display errors] jest włączona, a tak być nie powinno!

Mam więc kilka pytań i prosze o wyrozumiałość. Forum kilkukrotnie sprawdziłem, również szukałem w Google. Nie należe do osób leniwych, dlatego zakładam ten temat, bo jestem już bezradny i nigdzie nie mogłem znaleźc odpowiedzi.

1. Czy problem z rejestrowaniem się użytkowników na panelu rejestracyjnm jest związany z włączonym display_errors?
2. Prawdopodobnie nie mogę zmienić ustawień serwera hostingodawcy, zgadza się?
3. Jeśli tak, to co mam więc zrobić? Pomóżcie, bo zależy mi na czasie strona jest robiona w celach komercyjnych

PS. Przypominam, że kupiłem pakiet hostingowy na webd.pl, jeśli to ma jakieś znaczenie.