Problem z Rejestracją
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Problem z Rejestracją

  1. #1
    Nowicjusz eryczzek awatar
    Dołączył
    22-01-2010
    Skąd
    Bartoszyce
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z Rejestracją

    Witam. Założyłem stronę www.maniacy-gier.pl . I mam taki problem, gdy nowy użytkownik się rejestruję- na pocztę zostaje mu wysłany link. Aktywuje konto i jeszcze musi czekać na aktywacje przez admina. Ja nie chcę żeby użytkownik czekał na admina sama aktywacja po przez maila mi wystarczy. Community builder tam w ustawieniach mam zaznaczone nie. Nie wiem gdzie tego szukać. Pozdrawiam Eryk

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    Zaloguj się do PA -> Witryna -> Konfiguracja
    W zakładce System -> Użytkownicy -> Automatyczna aktywacja -> TAK
    Ostanio edytowane przez seba.adm : 23-01-2010 01:01

  4. #3
    Nowicjusz eryczzek awatar
    Dołączył
    22-01-2010
    Skąd
    Bartoszyce
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny

    nadal wyskakuje Ten użytkownik nie potwierdził jeszcze swojego adresu email.
    Ten użytkownik nie został jeszcze zatwierdzony przez moderatora!


    a w a komponenty> Community Builder > User Mangament Jest Confirmed "X"Approved zegar

  5. #4
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez eryczzek Zobacz wiadomość
    ... gdy nowy użytkownik się rejestruję- na pocztę zostaje mu wysłany link. Aktywuje konto i jeszcze musi czekać na aktywacje przez admina. Ja nie chcę żeby użytkownik czekał na admina sama aktywacja po przez maila mi wystarczy. Community builder tam w ustawieniach mam zaznaczone nie...
    Pytasz o aktywacje przez @. Przy zastosowaniu wskazanych ustawień, użytkownik po rejestracji otrzymuje @ z linkiem aktywacyjnym, po jego kliknięciu jego konto jest aktywne - on może się zalogować, a Ty jako Admin nie musisz już aktywować konta

    Nie spodziewaj się że jeżeli dopiero teraz zmieniłeś ustawienia w konfiguracji głównej , wszystkie wcześniej utworzone konta (nie aktywowane przez Ciebie, wg wcześniejszych ustawień), same nagle się aktywują.

  6. #5
    Nowicjusz eryczzek awatar
    Dołączył
    22-01-2010
    Skąd
    Bartoszyce
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny

    " System -> Użytkownicy -> Automatyczna aktywacja -> Nie "

    Po tym nowy użytkownik dostaję @ bez linku aktywującego ja nadal mam takie coś Community Builder > User Mangament Jest Confirmed "X"Approved zegar
    jeżeli wejde w danego użytkownika nic nie musze zmieniać wystarczy, że kliknę "SAVE" i dany użytkownik uzyskuję dostęp do innych części serwisu. Możliwe, że było wcześniej poprawnie i że to ja gdzieś zmieniłem- o ile się da proszę o dalszą pomoc

  7. #6

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    31-03-2006
    Skąd
    Łódź
    Wpisy
    216
    Punkty
    10

    Domyślny

    Panowie mam podobny problem przeszukałem forum i trafiłem tu do was, mianowicie CB rejetruje użytkownika ale nie wysyła emelia z linkiem aktywacyjnym w efekcie konto nie moze zostać aktywowane. pokazuje mi zegar jedynie. w panelu głownym joomli w konfiguracji w zakładce serwer dalej w użytkownicy mam zaznaczoną opcję rejestruj nowych (nie) ponieważ wyczytałem że jezeli właczony jest cblogin ma byc ta opcja wyłączona. dalej automatyczna aktywacja tak. dalej własne ustawienia zaznaczona opcja pokaż.
    GG 13100343

  9. #8
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    Na początek zapoznaj się z podstawami komponentu CB, które zostały opisane w >>poradniku<<. Dokładnie popatrz w konfiguracji samego komponentu, zakładka Rejestracja.

  10. #9
    Bywalec
    Dołączył
    31-03-2006
    Skąd
    Łódź
    Wpisy
    216
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przeczytałem cały poradnik, sprawdziłem dokładnie zakładkę Rejestracja i nadal nic nie ysyła mi listu z linkiem aktywacyjnym, skonfigurowałem jako php i smtp zarowno jeden system wysyłania jak i drugi działa poprawnie, sprawdziłem. joomla wersja 1.5.x na serwerze webd.pl. Tak myślę że może jakiegoś pluginu mi brakuje sam już nie wiem. Nie wysyła i tyle
    GG 13100343

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •