problem linku "moj profil"
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: problem linku "moj profil"

  1. #1
    Bywalec tomsson awatar
    Dołączył
    01-02-2009
    Wpisy
    407
    Punkty
    11

    Domyślny problem linku "moj profil"

    cześć

    moj programosta joomla wypadł z gry, jestem zmuszony do samodzielnego uczenia sie joomla i dokonczenia serwisu . mam otorz taki problem


    na zalaocznym obrazku widac link "moj profil" ten link byl tworzony kiedy nei mialem community-buildera . link ten prowadzil do profilu uzytkownika forum kunena. Teraz zainstalowalem community-buildera i chcialbym aby ten link kierowal do profilu community bulidera a nie do kunena forum.

    gdzie to zmienić ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    A zanim zaczniesz zawracać głowę na forum to może warto zajrzeć w konfigurację komponentów, hm?

  4. #3
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re

    Albo do działu zleceń.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  5. #4
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    I cienko Cię widzę z prowadzeniem dalej serwisu jak ze słownika nie korzystasz

  6. #5
    Bywalec tomsson awatar
    Dołączył
    01-02-2009
    Wpisy
    407
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Dylek Zobacz wiadomość
    I cienko Cię widzę z prowadzeniem dalej serwisu jak ze słownika nie korzystasz
    proszę podpowiedz rozwiązanie dla mojego problemu, przepraszam ,że nie używam słownika, będę używał. Grzebałem w komponentach w kunena ustawione integracja z CB, joomgallery też zintergowane, nie wiem jak zintegrować z CB ten link. Swoja wskazówka zaoszczędzisz mi podejrzewam kilkanascie godzin życia, które zamiast spędzać przed kompem powinienem spędzać z moja rodziną

    ten link mam zdefiniowany w menu, jest tam taki zapis / link "index.php?option=com_kunena&Itemid=56&fu"
    nie wiem na co zmienić zeby linkował do profilu CB dla uzytkownika który sie zalogował
    Ostanio edytowane przez tomsson : 24-01-2010 01:18

  7. #6
    Bywalec tomsson awatar
    Dołączył
    01-02-2009
    Wpisy
    407
    Punkty
    11

    Domyślny

    ok poradziłem Sobie

    zamieniłem link na ;ink do component/comprofiler/userprofile/

  8. #7
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Człowieku... Rusz głową w ODPOWIEDNIĄ stronę. Napisałem Ci, żebyś zajrzał w konfigurację - tam masz jak wół napisane z jakich profili Kunena ma korzystać: z CB, Joomlowych czy jeszcze Bóg wie jakich, w zależności co tam masz poinstalowane.

    Zmiana na sztywno linków to doraźne rozwiązanie, bo zrobisz kiedyś aktualizację (a robisz w ogóle?), linki ponownie zostaną nadpisane a Ty wrócisz z płaczem na forum.

  9. #8
    Bywalec tomsson awatar
    Dołączył
    01-02-2009
    Wpisy
    407
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Dylek Zobacz wiadomość
    Człowieku... Rusz głową w ODPOWIEDNIĄ stronę. Napisałem Ci, żebyś zajrzał w konfigurację - tam masz jak wół napisane z jakich profili Kunena ma korzystać: z CB, Joomlowych czy jeszcze Bóg wie jakich, w zależności co tam masz poinstalowane.

    Zmiana na sztywno linków to doraźne rozwiązanie, bo zrobisz kiedyś aktualizację (a robisz w ogóle?), linki ponownie zostaną nadpisane a Ty wrócisz z płaczem na forum.
    Proszę Cie o drobinę grzecznośći, w swoich wypowiedziach. Wcale nie musisz Ty udzielać mi odpoweidzi sa jeszcze dobre duszyczki które pomagają nawet poprzez PW. Proszę przeczytaj co napisałem niżej, może ze wzgledu na późna porę umkneło Ci. A napisałem tam że mam zintegrowana kunene z CB. Widzę ze wogle nie zrozumiałes o co kaman.

  10. #9
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Dalej śmiem twierdzić, że albo nie czytasz tego co się do Ciebie pisze, albo nie czytasz tego ze zrozumieniem.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •