Przyrostek klas css strony - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Przyrostek klas css strony

  1. #11
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-10-2005
    Wpisy
    33
    Punkty
    18

    Domyślny

    Witam,
    a mnie ciekawi to
    Cytat Wysłane przez Prozac
    Witajcie !
    Wbrew temu, co pisze się tu i ówdzie o Mambo czy Jommla, platforma nie jest wcale taka uboga w opcje.
    A gdzie się tak piszę że jest uboga???

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Debiutant
    Dołączył
    11-12-2005
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    Czołem !
    Wielokrotnie czytałem wypowiedzi użytkowników różnych for i grup dyskusyjnych. Wpisywałem po prostu w Google frazy typu PostNuke vs Mambo itp. Na wyszukanych stronach uzytkownicy rozpisywali się na temat ich wrażeń. Widać każdy ma odnienne te wrażenia. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony

  4. #13

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Wielu ludzi twierdzi, iż Joomla! jest do D.
    Jestem odmiennego zdania, gdyż łatwością obsługi urzekła większość webmasterów.
    Joomla!, Mambo, Limbo Jango [nowy CMS firmy Miro] są zbudowane w oparciu o jedną i tę samą platformę - Mambo.
    Nie powiem, że PHP-Nuke i podobne są złe, ale przy nich trzeba więcej cierpliwości i doświadczenia.

  5. #14
    Debiutant
    Dołączył
    11-12-2005
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wykonałem właśnie kolejne testy.
    Okazuje się, że do treści artykułu możemy wstawić cały dokument HTML. Włącznie z sekcjami meta i head. Łącznie z definicją kodowania, linkami do arkuszy stylów itp. Nie spowoduje to zaburzenia w wyświetlaniu strony o ile style nie nakładają się na deklaracje głównego arkusza stylów.
    Próbowałem w treści artykułu wstawiać formularze, przyciski, tabele i zawsze wszystko wyświetlane jest prawidłowo. Każda klasa i każdy identyfikator są prawidłowo pobierane z załączonego arkusza.
    Ponadto można też zastosować arkusz wewnętrzny. Tak sam efekt.
    Oczywiście należy unikać deklarowania globalnych znaczników, takich jak a, p bowiem może to właśnie spowodować zmiany samej strony podczas przeglądania takiego artykułu.

  6. #15
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-10-2005
    Wpisy
    33
    Punkty
    18

    Domyślny

    Witaj,
    kiedy mam poznać budowę serwisu zaczynam od przeglądania wygenerowanego kodu kilku stron w przeglądarce. Łatwo wtedy wyodrębnić kod odpowiedzilany za poszczególne artykuły.

    Ale to chyba wiecie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •