cb_comp_login
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: cb_comp_login

  1. #1
    Bywalec tomsson awatar
    Dołączył
    01-02-2009
    Wpisy
    407
    Punkty
    11

    Domyślny cb_comp_login

    Mam taki problem z CB 1.2.1
    BTW słyszałem ze same problemy z nim są, no ale ja tak łatwo sie nie poddam

    no ale do rzeczy.

    w topie strony mam modul CBlogin, po naciśnięciu zarejestruj otwiera się strona http://wirtualnyelk.pl/component/com...registers.html

    na tej stronie zbędne jest te "okienko" zaloguj - po lewej stronie
    potraktowałem to Firebugiem i dowiedziałem się za to odpowiada
    <div id="cb_comp_login">

    poszukałem w pliku templaty CB - default.php znalazłem taki kod

    "<div class="componentheading" id="cb_comp_login_register_head"><?php echo $this->loginOrRegisterTitle; ?></div><div class="cb_comp_outer"><div class="cb_comp_inner">"
    <div class="contentpaneopen" id="cb_comp_login_register_content"><?php echo $this->introMessage; ?></div>
    </div></div>
    <?php
    }
    echo '<div class="cbclearboth"><div id="cb_comp_login"><div class="componentheading">' . _LOGIN_TITLE . '</div><div class="cb_comp_outer"><div class="cb_comp_inner">';
    echo $this->moduleContent;
    echo '</div></div></div><div id="cb_comp_register">';
    }
    ?>
    <div class="componentheading"><?php echo $this->registerTitle; ?></div><div class="contentpaneopen"><div class="cb_comp_outer"><div class="cb_comp_inner cbHtmlEdit cbRegistration">
    <?php
    "


    nie znam się na PHP na tyle aby potrafić/wiedzieć jak go zmodyfikować aby nie pokazywao się na stronie http://wirtualnyelk.pl/component/com...registers.html te okienko po lewej do logowania, chcialbym aby pozostalo tylko rejestracja.

    proszę o pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    A kolejny post w tym temacie będzie że nie działa Tobie poprawnie rejestracja. Dlaczego Sam Sobie utrudniasz życie? Dużo prostszym rozwiązaniem jest, np. opublikowanie modułu logowania tylko na stronie głównej. Na pozostałych stronach jest on raczej mało użyteczny.

  4. #3
    Bywalec tomsson awatar
    Dołączył
    01-02-2009
    Wpisy
    407
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez seba.adm Zobacz wiadomość
    A kolejny post w tym temacie będzie że nie działa Tobie poprawnie rejestracja. Dlaczego Sam Sobie utrudniasz życie? Dużo prostszym rozwiązaniem jest, np. opublikowanie modułu logowania tylko na stronie głównej. Na pozostałych stronach jest on raczej mało użyteczny.
    niestety mimo pozostawienia modulu właczonego tylko dla strony głównej jest on dalej widoczny na stronie rejestracji w contencie , natomiast z pozycji top znika, tak .
    Ostanio edytowane przez tomsson : 27-01-2010 13:59

  5. #4
    Bywalec tomsson awatar
    Dołączył
    01-02-2009
    Wpisy
    407
    Punkty
    11

    Domyślny

    rozwiązaniem jest usuniecie wystiwtlania diva w CSS telmplaty CB

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •