Joomla Fish 2.0.4
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Joomla Fish 2.0.4

  1. #1

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nastepnym razem zamieść ilustrację wielkości ściany w swoim pokoju, będzie lepiej widać!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    07-01-2010
    Wpisy
    52
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Nastepnym razem zamieść ilustrację wielkości ściany w swoim pokoju, będzie lepiej widać!
    Sorka Poprawione

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    09-12-2006
    Skąd
    Lubliniec
    Wpisy
    302
    Punkty
    14

    Domyślny

    Co to jest joomlafish? chyba raczej joomfish. Ludzie trochę dokładności, trochę serca włóżcie w to co robicie!
    Poza tym to ile chcesz mieć języków? Osobiście nie lubię Joomfisha, za dużo z tym roboty a i nadzorowanie witryny i jej wersji językowych jest sprawą beznadziejną. Lepszym rozwiązaniem jest dla każdego języka postawić sobie osobną joomlę np. w sub-domenach:
    www.stronkaxy.pl - wersja polska (domyślna)
    www.en.stronkaxy.pl - wersja angielska
    a unikniesz całego bałaganu związanego z tłumaczeniem każdej nowej pierdółki, która tylko się w 'domyślnym' języku pojawi. Przemyśl to.
    Pozdrawiam Keran
    ________________________
    • webwizard.pl - projektowanie stron i sklepów internetowych.

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Komunikat podaje, gdzie i jakiego pola (kolumny) w tabeli nie ma. Sprawdzić i dodać.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    22-09-2011
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Podłącze się do tematu. Mam podobny problem. Mam wersję 1.5.23 a joom!fish 2.0.4.
    Problem polega na tym, że w "Content Languages" nie mam żadnego języka do wyboru choć zainstalowane mam 3. I do tego następujący komunikat na czerwono:
    "Unknown column 'lext.image_ext' in 'field list' SQL=select `l`.`lang_id` AS `lang_id`,`l`.`lang_code` AS `lang_code`,`l`.`title` AS `title`,`l`.`title_native` AS `title_native`,`l`.`sef` AS `sef`,`l`.`description` AS `description`,`l`.`metakey` AS `metakey`,`l`.`metadesc` AS `metadesc`,`l`.`published` AS `published`,`l`.`image` AS `image`,`lext`.`image_ext` AS `image_ext`,`lext`.`fallback_code` AS `fallback_code`,`lext`.`params` AS `params`,`lext`.`ordering` AS `ordering` from (`jos_languages` `l` left join `jos_jf_languages_ext` `lext` on((`l`.`lang_id` = `lext`.`lang_id`))) ORDER BY lext.ordering"
    Macie może pomysł o co chodzi?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •