niepoprawnie wyświetlane artykuły
Wyniki 1 do 1 z 1

Temat: niepoprawnie wyświetlane artykuły

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-01-2010
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny niepoprawnie wyświetlane artykuły

    Witam, problem jest następujący, chcę zrobić wypunktowanie, wkleiłem tekst z gotowym wykunktowaniem zrobionym w wordzie, na podglądzie na zapleczu jest ok, na witrynie nie, ok to usunałem tekst wyczyściłęm formatowanie wkleiłem i zorbiłem wypunktowanie w edytorze, ta sama śpiewka, w podglądzie kodu usunałem znaczniki <ul> i </ul> wypunktowanie się pokazało, ale w momencie gdy tekst nie mieści się w 1 linii, to w 2giej linii jest wyruwnany do punktatora a nie tekstu, zainstalowałem JCE z nadzieją poprawy ale nic z tego. Co do mędrkowania na temat wiwi i szukaj to widziałem na forum już taki post, ale w tamtym przypadku przyczyna zpewnością była inna ponieważ mam te ustawienia w artykule kórych u tamtej osoby brakowało. Swoją drogą wtakich sytuacjach cięzko taki edytor nazwać WYSIWYG skoro widze jedno a po zapisaniu pokazuje 2gie. W sumie przy okazji może ktoś wie jak zmienić te irytujące przejścia do kolejnej linii za pomocą entera, bo żeby to było bez metrowych odstępów trzeba trzymać shift a to dość irytujące, przy czym nie mając zrobionych odstepów w tekście, w momencie gdy kasowałem puntowanie on wstawiał mi odstępy, normalnie te edytory robią co chcą a nie to co powinny, JCE całkiem przy wypunktowaniu ustawia wyśrodkowanie itp.
    Dodam też, że gdy zapisałem źródło stronki i zmnieniłem txt na html to wypunktowanie jest, tak więc nie mam zielonego pojęcia czy to wina edytora czy ogólnie sama joomla coś kopie.
    Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc, pozdrawiam.
    Ostanio edytowane przez Prought : 29-01-2010 11:25

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •