AlphaUserPoints
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 11

Temat: AlphaUserPoints

  1. #1

    Domyślny AlphaUserPoints

    Ktoś posiada tłumaczenie do komponentu AlphaUserPoints. Mile widziane również tłumaczenia do modułów.

    Z góry dziękuję

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

    Domyślny

    Już znalazłem. Jakby ktoś potrzebował, to podam.

  4. #3
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    A to jakaś tajemnica jest, czy lubisz, jak się Ciebie prosi?

  5. #4

    Domyślny

    Nie po prostu, trochę mało czasu miałem. Znalazłem to na www.joodesign.one.pl. Trzeba się zarejestrować. Znajdziemy tam także inne rozszerzenia z tłumaczeniami. Ogólnie ciekawa strona...
    Ostanio edytowane przez lsz : 31-01-2010 22:46

  6. #5
    krzysiuus
    Gość

    Domyślny

    Moglbys wrzucic to spolszczenie tutaj bo tam nie dziala rejestracja.

  7. #6

    Domyślny

    Oki. Spolszczenie jest tutaj: http://hostuje.net/file.php?id=c4200eda75dbf569a33cbc198342411a . Jakby były problemy mogę wgrać na inny serw.

    --EDIT--
    Żeby być dokładnym, jest to paczka komponentu wraz ze spolszczeniem (dodane polskie pliki językowe w lang).
    Ostanio edytowane przez lsz : 01-02-2010 21:21

  8. #7
    krzysiuus
    Gość

    Domyślny

    wielkie dzieki juz myslalem ze sam bede musial to spolszczac... dzieki Tobie zaoszczedzilem duzo czasu. Dzieki wielkie

  9. #8

    Domyślny

    Nie ma za co. W końcu to nie ja spolszczałem, a znalazłem w internecie. Też myślałem, że będę musiał sam to robić. Spolszczenie nie jest idealne, ale gdzieś w 95% wszystko jest tak jak trzeba.

    Pozdrawiam

  10. #9
    rox21
    Gość

    Domyślny

    Jak już mnie tak reklamujecie to zapraszam na JooDesign.one.pl do pobrania najnowszej wersji AlphaUserPoints 1.5.6.
    A co do krzysiuus'a i nie działającej rejestracji - nie wiem ile zajęło Ci napisanie tego posta i czekanie na odpowiedź, ale uwierz że gdybyś użył magicznej zakładki "Kontakt" i napisał że nie możesz się zarejestrować to na pewno coś bym na to poradził... - admin też człowiek :-). Przez to że nie napisałeś do mnie, moją stronę ominęły [aktualnie 2 maja 2010] 62 osoby. Przypuszczam że posiadasz własną stronę i wiesz jaka to jest radocha jak ktoś się zarejestruje - widzisz wtedy że nie patrzysz w monitor na darmo.

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-03-2010
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny AlphaUserPoints

    Sory, ze odświeżam temat, ale czy ktoś mi może powiedzieć, jak się z tym obchodzić? gdzie ustawić za co punkty itd.?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •