Google Maps - 1 mapa 2 punkty - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 24 z 24

Temat: Google Maps - 1 mapa 2 punkty

  1. #21
    Bahanetii
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez michals212 Zobacz wiadomość
    nie niestety nie ruszyłem tematu
    :-)
    No to tutaj Masz rozwiązanie z zastosowaniem pluginu google_maps
    http://tech.reumer.net/Google-Maps/D...-in-table.html
    :-)

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-04-2010
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Domyślny

    Hej, podepnę się pod temat ;P
    Dodałem mapkę google w artykuł, sposobem co podał Bahanetii , ale..w artykule pokazuje mi inny pkt. na mapie,inny niż oryginalnie na google maps ? co zrobić żeby dobrze wskazywało adres ? i jeszcze jedno pytanie, bo niebawem uruchomię stronę , forum, ogłoszenia, artykuły itp. i czy mogę taką mapkę wklejać legalnie do artykułów w dziale z adresami pewnych instytucji ?

  4. #23
    Bahanetii
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez dolar Zobacz wiadomość
    Hej, podepnę się pod temat ;P
    Dodałem mapkę google w artykuł, sposobem co podał Bahanetii , ale..w artykule pokazuje mi inny pkt. na mapie,inny niż oryginalnie na google maps ? co zrobić żeby dobrze wskazywało adres ? i jeszcze jedno pytanie, bo niebawem uruchomię stronę , forum, ogłoszenia, artykuły itp. i czy mogę taką mapkę wklejać legalnie do artykułów w dziale z adresami pewnych instytucji ?
    Cześć - jeżeli Masz ochotę to wrzuć mi link do strony z artykułem i mapką - zerknę w czym jest knif.
    Co do kwestii prawnej :
    Wykorzystanie jest dozwolone o ile mapka niewykorzystywana komercjalne /w rozumieniu - Możesz umieszczać ją na dowolnej witrynie o ile dostęp do niej jest powszechny i otwarty - nie wolno pobierać ci opłaty za korzystanie użytkowników netu z tej mapy. Zapytasz: no tak, ja jednak umieszczam mapkę na witrynie za którą biorę kasę - tutaj jest ok. Ty pobierasz kasę za umieszczenie tam modułu i mapy, nie za korzystanie z niej (podobnie jest w przypadku stawiania witryny na joomli// właścicielowi witryny natomiast nie wolno pobierać opłaty za korzystanie z niej przez przeglądających witrynę (np, wyślij sms na numer to dostaniesz kod umożliwiający ci wyznaczenie strefy miasta i wygenerowanie - to jest już naruszeniem zasad udostępnienia przy tym typie licencji której udziela google).
    Obwarowanie numer dwa - umieszczanie mapki w witrynie jest nieodpłatne o ile dzienny wskaźnik odwiedzin nie przekracza 500 000 wejść.
    I to by było na tyle: /całość znajdziesz w licencji google maps/.
    Pzdr.
    P.S. Możesz uderzyć bezpośrednio na bahanetti@gmail.com

  5. #24
    Debiutant
    Dołączył
    04-02-2009
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny

    WItam serdecznie
    wiem, że temat dość stary, ale próbuję wstawić na swoją stronę mapkę google z kilkoma znacznikami. próbowałem wkleić powyższy kod do artykułu w joomla 1.5, ale niestety pojawia mi się szara ramka zamiast mapki. nie do końca rozumiem też, gdzie mam wstawić <body onload="mapaStart()">
    proszę o radę krok po kroku, jak zrobić taką mapkę
    z góry dzięki

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •