Problem z JomSocial
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Problem z JomSocial

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-11-2009
    Wpisy
    83
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z JomSocial

    Witam,

    jako, że prawie skończyłem swój portal testuję przy okazji wszystkie funkcje i okazało się, że mam jeden problem podczas dodawania linku wideo z youtube.com za pośrednictwem jomsocial i funkcji dodaj wideo(Add video)
    Problem pojawia się kiedy klikam na dodaj link juz po wklejeniu odnośnika, a mianowicie otrzymuję informację zwrotną w postaci komunikatu:"Failed to fetch video. Video may be redirected or this video is not available in your country due to copyright restrictions."

    Ktoś ma jakieś pomysły lub sugestie?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    rox21
    Gość

    Domyślny

    Czy to zdanie nic Ci nie mówi ? "Failed to fetch video. Video may be redirected or this video is not available in your country due to copyright restrictions." to coś ma znaczyć "Pozyskiwanie filmu nie powiodło się. Film może być przekierowywany lub nie jest dostępny w twoim kraju ze względu na ograniczenia praw autorskich." coś w tym stylu to raczej nie wina JomSocial

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-11-2009
    Wpisy
    83
    Punkty
    10

    Domyślny JomSocial

    To jest wina JomSocial i FFVIDEO tyle zdołałem się dowiedzieć, gdyby chodziło tu tylko o znajomość języka to zapewniam, że poradziłbym sobie bez najmniejszego problemu i nie zaśmiecał forum

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •