Moduł do wyświetlania eventów w menu
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Moduł do wyświetlania eventów w menu

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    06-02-2010
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny Moduł do wyświetlania eventów w menu

    Witam,

    Poszukuję modułu/rozwiązania do następującej funkcjonalności.
    Potrzebuję stworzyć menu, w którym będzie można wyświetlić tytuły eventów oraz ich daty. Chodzi o to że muszą się tam znajdować 2 linijki tekstu, które odwołają do konkretnego posta z treścią o występie. W normalnych modułach menu nie jest to możliwe stąd moje pytanie czy możecie coś polecić.

    Probowałem już "kombajnów eventowych" jak Seminar czy EventList, ale mi chodzi o proste rozwiązanie w której sama treść eventu będzie się znajdowała w poscie.

    Czyli w skrócie : Menu --> w nim linki (2 linijki) odnoszące do artykułu z treścią.

    Będę wdzięczny za pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Jest moduł dostępny do EventList (za free na stronie autorów EventList), który wyświetla nadchodzące/wszystkie wydarzenia jako listę.
    Webdeveloper do usług ;)

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-02-2009
    Skąd
    Kielce
    Wpisy
    11
    Punkty
    12

    Domyślny

    Jeśli chcesz , aby wyświetlało się to w menu, najlepiej użyć dodatku yoo-carousel, lub innego podobnego, a wewnątrz niego umieścić moduł latest event z komponentu EventList.
    W ten sposób, po najechaniu na menu otworzy się okno z listą najnowszych eventów. W Event list, w rubryce miejsce, zamiast linku do miejsca, dajesz link do postu i po ptokach.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •