Kompletna Przebudowa/Odbudowa strony jak przenieść bazę danych
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Kompletna Przebudowa/Odbudowa strony jak przenieść bazę danych

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-08-2008
    Skąd
    Irlandia
    Wpisy
    54
    Punkty
    9

    Domyślny Kompletna Przebudowa/Odbudowa strony jak przenieść bazę danych

    Witam

    Wydaje mi się, że ostatnio troszkę za dużo namieszałem na mojej stronie. Niby wszystko chodzi w miarę ok ale jednak...

    Ponieważ chyba jestem troszkę bogatszy w wiedzę niż 2 lata temu jak zaczynałem tworzyć moją stronę chciałbym dokonać kompletnej reanimacji: nowy inny szablon, świeże komponenty etc.
    Chciałbym kompletnie usunąć całą joomlę z serwera zresetować konto i zainstalować wszystko od nowa. Z danymi typu galeria i artykułu nie ma problemu (no może nie do nieprzeskoczenia) Gorzej się rzecz ma z bazą danych użytkowników i całym materiałem z rum kunena.

    Wiem, że powinienem poczytać i poszukać. Ale przepraszam, po prostu nie mam czasu. Ostatnio ledwo daję radę wysupłać trochę czasu po nocach, żeby zrobić backupy i zmoderować forum. I tak ostatnio zacząłem się mocno w tym temacie dokształcać ale jeszcze dużo zostało.

    Czy mógł by mi ktoś podesłać linka do materiału o tym jak do świeżej gołej instalacji joomla wrzucić bazę danych użytkowników , forum i resztę potrzebnych rzeczy?

    Z góry wielkie dzięki za wyrozumiałość.

  2. #2
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    A nie możesz eksportować bazy danych?
    Potem usunąć wpisy o zbędnych dodatkach, zainstalować Joomla (z kunena) na nowo i potem importować (przesianą) bazę danych?
    Webdeveloper do usług ;)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •