VM uprawnienia kilka problemów. Joomla 1.5.7 + VM 1.1.2
Wyniki 1 do 1 z 1

Temat: VM uprawnienia kilka problemów. Joomla 1.5.7 + VM 1.1.2

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    08-12-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny VM uprawnienia kilka problemów. Joomla 1.5.7 + VM 1.1.2

    Mam kilka problemów z uprawnieniami do modułów VM. Moje problemy dotyczą v. 1.1.2. Zrobiłem kilka testów też na 1.1.4 ( rezultaty takie same). Jestem ciekawy czy macie takie same doświadczenia?

    1. Po stworzeniu nowej grupy użytkowników i nadaniu nawet pełnych praw ( takich jak admin) do modułów vm tej grupie i przypisaniu użytkownika do tej grupy nie działa formatowanie tekstu dla tego użytkownika. Tzn. po zalogowaniu na tego użytkownika w polu pełny opis nie można pogrubić czcionki itd... można tylko dodać tekst. Zauważyłem że tekst może formatować tylko użytkownik należący do jednej z trzech standardowych grup stworzonych po instalacji sklepu

    2. Przy próbie ograniczenia grupie użytkowników praw tylko do modułu vm Produkty ( wszystkie funkcje w tym module), po zalogowniu na użytkownika należącego do tej grupy pojawia się komunikat : "Nie masz uprawnień do żądanego modułu" natomiast lista funkcji się pojawia. Odkryłem że aby komunikat się nie pojawiał trzeba grupie nadać uprawnienia do modułu store. Ja natomiast chciałbym ograniczyć grupie uprawnienia tylko do modułu produkty i wejść do panelu administracyjnego bez komunikatu o braku uprawnień

    3. Nie wiem dlaczego po dodaniu użytkownika do grupy shopper (minimalne uprawnienia) po zalogowaniu się do panelu administracyjnego na tego użytkownika mam pełne uprawnienia do zarządzania sklepem. Czy tak powinno być ???
    Ostanio edytowane przez michal.patron : 06-02-2010 22:15

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •