Nie mogę zainstalować ZOOM Gallery 2.5.1 RC4
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Nie mogę zainstalować ZOOM Gallery 2.5.1 RC4

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-08-2006
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny Nie mogę zainstalować ZOOM Gallery 2.5.1 RC4

    Joomla 1.5.15, zainstalowane spolszczenie, świeża instalacja, wszystko wydaje się być dobrze do pierwszej instalacji dodatku jakim jest ZOOM Gallery 2.5.1 RC4. Każda próba instalacji kończy się komunikatem "Prawdopodobnie Twoje rozszerzenie zostało napisane dla starszej wersji Joomla!. Pomocne może być włączenie dodatku System - Spuścizna (System - Legacy)" Oczywiście zgodnie z tym co mówi komunikat chcę włączyć tą opcję, ale niestety nigdzie jej niema. Czyli znając moje szczęście kazdy inny dodatek będzie miał taki sam efek Może ktoś z Was już przerabiał ten problem ?

    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    14-10-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    1 645
    Punkty
    83

    Domyślny

    To jest galeria dla Joomla! 1.0.x - projekt nierozwijany.
    Poszukaj dla siebie czegoś tutaj http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images
    (chyba, że miałeś na myśli Joomla! 1.0.15, bo w takim dziale jest pytanie)
    Pozdrawiam - Piotrek
    Jeżeli pomogłem, kliknij in plus -> punkcik reputacji (z lewej).
    Taka drobna gratyfikacja & motywacja.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-08-2006
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak, pomyliłem działy, zainstalowałem już 1.0.15 i galerię też bez problemów. Korzystając z okazji mam pytanie czy zOOm Media Gallery wystarczy aby zrealizować coś na podobieństwo tej strony http://www.spotting.pl/ czy raczej zastosować inną galerię ?

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    14-10-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    1 645
    Punkty
    83

    Domyślny

    Jeżeli robisz nową stroną, to zainstaluj Joomla! 1.5.15 i inną galerię. Chyba nie chcesz się za jakiś czas "obudzić", że brakuje Ci jakiegoś dodatku dla twojej wersji (starej) Joomla!.
    Z resztą, po co instalować system (J! 1.0.15) , który nie jest i nie będzie już rozwijany ?
    Pozdrawiam - Piotrek
    Jeżeli pomogłem, kliknij in plus -> punkcik reputacji (z lewej).
    Taka drobna gratyfikacja & motywacja.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-08-2006
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tzn. chodzi mi tylko o to aby strone w jakis sposob zblizyć do tej którą podałem w linku, nie ważne czy będzie możliwość rozwoju dalej tej strony ponieważ to ma być galeria do której mam dodać fotki i tyle, i zalezy mi na tym aby strona miała podobną funkcjonalność i wygląd galerii jak właśnie http://www.spotting.pl/

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •