Aktywacja konta - dziwny blad - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 18 z 18

Temat: Aktywacja konta - dziwny blad

  1. #11
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    A jak Cię można traktować. W przeciwieństwie do Ciebie dzieci potrafią czytać. Gdybyś TY potrafił zauważył byś że Jola jest kobietą. Nie masz za grosz kultury i dobrego wychowania. Z dalszym takim podejściem, jak to określasz zbędna - jest Twoja obecność na Forum.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Jakże mi przykro, że Waści uraziłam!
    A może nie!
    Traktujcie innych tak jak sami byście chcieli być traktowani!
    @moje udzielił oczywistej i dobrej rady i dostał za to po głowie!
    A wracając do tematu - jak może zauważyłeś problem nie jest typowy lub łatwy do rozwiązania.
    W takich wypadkach potrzebna jest kompetentna osoba i środowisko testowe - Joomla z takim błędem.
    Może się to okazać jeszcze trudniejsze jeśli nadal będziesz się tak zachowywał.

  4. #13
    Wyjadacz magdaa awatar
    Dołączył
    04-10-2006
    Skąd
    Włocławek
    Wpisy
    768
    Punkty
    163

    Domyślny

    Veno ma odpoczynek od forum na dwa tygodnie. Zastanawiam się, czy to nie za krótki okres ...
    1. Zanim zadasz pytanie - poszukaj na forum - być może ktoś już miał taki problem i go rozwiązał.
    2. Jeśli nie - sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się na Joomla!Wiki

    Polskie Centrum Joomla!
    pozdrawiam - Magda

    Shine On You Crazy Diamond ...

  5. #14
    Debiutant
    Dołączył
    08-02-2010
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    hmm ja również posiadam taki problem - wersja Joomla najnowsza !

    Dziwne że jak jakiś czas temu założyłem podobny temat to nikt nawet nie raczył odpowiedzieć, a tutaj prosze.... troche chamstwa i odrazu rozgorzała dyskusja. Może jeszcze rozwiazanie sie pojawi....

    Cytat Wysłane przez seba.adm Zobacz wiadomość
    A jak Cię można traktować. W przeciwieństwie do Ciebie dzieci potrafią czytać. Gdybyś TY potrafił zauważył byś że Jola jest kobietą. Nie masz za grosz kultury i dobrego wychowania. Z dalszym takim podejściem, jak to określasz zbędna - jest Twoja obecność na Forum.
    Boże chron nas przed takimi Moderatorami, Adminami..... Po czym stwierdziłeś że osoba o nicku Veno nie ma za grosz kultury i dobrego wychowania ? Po tym ze zwrocil sie do Twojej "kolezanki" na TY, czy po tym że nie odmienił wypowiedzi na rodzaj żeński.... Bo jeśli to drugie to gdybyś TY potrafił czytać to zauważył byś że @Jolaas to rzeczownik męski, a nikt nie ma obowiązku czytać podpisów !! w ktorym ewidentnie juz widnieje Jola. Zamiast wyskakiwać z taką odpowiedza, Ty jako Osoba reprezentująca Forum powinienes więcej myśleć a mniej pisać, bo o poziom tutaj powinieneś dbać TY, a sam go zaniżasz !

    Interesujące że za taka sytuacje można dostać tutaj Bana.....
    Wypowiadam się dosyć czesto na forum joomla.org i szkoda że nasze Polskie Forum jest daleko w tyle.... szkoda że nie wszystkie posty/problemy sa traktowane na tym Forum identycznie, a wrecz odwrotnie, wiele z nich jest po prostu ignorowana i pozostaje bez odpowiedzi o czym sam już jakiś czas temu sie przekonalem.

    Aha i jeszcze jedno, droga Jolu, na stronie wcześniej napisałaś :
    Cytat Wysłane przez jolaass Zobacz wiadomość
    Może @Veno myśli, ze nowe wersje Joomla pojawiają się po to żeby wzbogacić poprzednią wersję o nowe fajne przyciski albo kolorki.
    Twoj post ewidentnie atakuje użytkownika o nicku Veno, może nie dosłownie ale jest na tyle ironiczny że osoba inteligenta zrozumie. Nie wymagaj poszanowania skoro sama tego nie praktykujesz, a szkoda bo jak już wcześniej wspominalem admini/moderatorzy to te osoby które na Forum powinny dbać o takie rzeczy.

    Pozdrawiam

  6. #15
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez TomaszekMazowiecki Zobacz wiadomość
    ... Może jeszcze rozwiazanie sie pojawi ....
    Rozwiązanie zostało wskazane przez Jolę, wystarczyło przeczytać.
    Webdeveloper do usług ;)

  7. #16
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    @TomaszekMazowiecki bardzo fachowo wszystkich podsumowałeś i pouczyłeś jak powinni się zachowywać.
    Zapomniałeś jednak o regułach zasadach obowiązujących tych, którzy pytają.
    Jeśli moja ironia jest atakiem, to co powiesz o uwagach pod adresem @moje?
    Administratorzy, moderatorzy i wszystkie osoby pomagające na forum powinny dbać również o swoje zdrowie psychiczne by mieć motywację do pomagania innym.
    Ale to jest bicie piany!
    Mam wrażenie, że nasza praca jest traktowana przez niektórych jak coś co się należy, a nie udzielenie odpowiedzi to skandal.
    Ciebie również bardziej zajmuje wymiana uprzejmości niż odpowiedź na problem z Joomla.

    Napisałam co powoduje pojawianie się komunikatu i że nie potrafię znaleźć przyczyny bez dostępu do Joomla gdzie ten problem występuje.

  8. #17
    Debiutant
    Dołączył
    08-02-2010
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie chodzi o to by sie klocic

    Co do problemu to po kilku testach można stwierdzić że owy bład wystepuje jedynie w przegladarce FF. Testowane na kilku komputerach i kilku przegladarkach. Jak go naprawić... nie mam pojecia

    Korzystajac z okazji chciałbym poradzić sie odnosnie takiego małego problemu. Otoz posiadam Joomle w wersji 1.5.15 i standardowy modul Archiwum.
    http://www.uefa-pl.com/images/grafik...registered.jpg

    Problem dotyczy wielkosci wyswietlanych linkow. Po dosyc dlugim czasie udalo mi sie pomniejszyc link 1. Odpowiedzialny za wyświetlenie 1 linka jest <h4 class="contentheading">, w pliku template_css.css znalazlem linijke odpowiedzialna za wielkosc liter linku 1 i po zmianie wyglada juz dobrze

    Ale nie mam pojecia w jakis sposob zmniejszyc link 2 i bylbym wdzieczny za jakies sugestie. Odpowiedzialne za wyswietlenie tego linku jest "chyba"
    <h5 class="metadata"><span class="created-date">
    Ostanio edytowane przez TomaszekMazowiecki : 08-02-2010 23:29

  9. #18
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Pewnie jest jakieś dziecinnie proste rozwiązanie tego problemu, ale to za mało informacji. Najlepiej takie próby przeprowadzić na czystej (nowo zainstalowanej) Joomla, bez włączonych prostych adresów, wyczyszczony cache, ciasteczka. Nie wspominam nawet o ważnych informacjach o serwerze, ustawieniach - cała inwigilacja.
    Prawda jest taka, że większość tzw. "błędów Joomla" pojawia się w trakcie naszych poczynań i nie zawsze pamiętamy co było instalowane i włączane.
    Co do drugiej części - proszę załóż nowy wątek - łatwiej przeszukiwać tematy i napisz coś więcej - ja przynajmniej nie wiem o co chodzi. :huh:

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •