SIMGallery 3.0.1.5
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: SIMGallery 3.0.1.5

  1. #1
    Przeglądacz sstanczuk awatar
    Dołączył
    03-09-2006
    Skąd
    Stolica
    Wpisy
    51
    Punkty
    20

    Domyślny SIMGallery 3.0.1.5

    Zacząłem tłumaczenie komponentu SIMGallery 3.0.1.5 która dobrze zintegrowana jest z JomSocial dając bardzo wiele możliwości dla użytkowników. Sama konfiguracja komponentu jest bardzo trudna i bez dokumentacji i przeskanowania forum producenta się nie obejdzie, ale na szczęście mam to już za sobą. Pozostaje teraz sprawa tłumaczenia która w aktualnej wersji w końcu została przeniesiona do pliku pl-PL.com_simgallery.ini .
    Tłumaczenia jest dużo, a dodatkowo utrudnia tą pracę, że komponent nawet w podstawowej wersji jest do kupienia z licencją na domenę, mimo wszystko proszę o wsparcie mojego tłumaczenia. Wiem, że będzie tam sporo błędów ale terminy mnie gonią

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    I liczysz na to ze teraz wszyscy pobiegna kupic ta galerie, zeby Ci pomoc tlumaczyc? Nie tedy droga wydaje mi sie...

  4. #3
    Przeglądacz sstanczuk awatar
    Dołączył
    03-09-2006
    Skąd
    Stolica
    Wpisy
    51
    Punkty
    20

    Domyślny

    Nie liczę na to że osoby które nie mają tej galerii z tego powodu będą chciały ją kupić. Bo naprawdę dobrze trzeba się zastanowić przed jej zakupem, gdyż dopasowanie jej do szablonów korzystających z bibliotekmootools.js jest niezłym wyczynem, ale do zrobienia.

    Przesyłam mocno wstępny plik tłumaczenia i mam nadzieje, że ktoś się znajdzie do pomocy przy tym tłumaczeniu.
    Załączone pliki Załączone pliki

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-03-2006
    Wpisy
    57
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja na twoim miejscu bym sobie podarował ten komponent. Po 3 miesiącach używania znalazłem mnóstwo błędów i dziur.
    miedzy innymi:
    -nieprawidłowe działanie licznika.
    -zła obsługa ie8
    -galeria się często wiesza
    -źle działające powiadomienia
    -wersja pro zle obsługuje awatary z facebook
    -ustawienia prywatności nie działają prawidłowo
    -osoby niezalogowane mogą dodawać zdjęcia, wystarczy ze znaja link.
    -dodawanie zdjecia za pomocą kamery internetowej po jakims czasie przestaje działać i pokazuje Unlicensed installation
    -poprzez wpisanie odpowiedniego linku komponent będzie tworzył zdjęcie o nieskończonym wymiarze, a to wiadomo co oznacza.
    -aby polskie tłumaczenie miało sens należy dokonać zmian w plikach zródlowych


    Support jest do kitu nowe wersje wychodzą średnio co 2 tygodnie, ale brakuje w nich poprawy najistotniejszych błędów.
    Ogólnie żeby nie to ze poświeciłem dużo czasu na poprawki i w galerii mam już sporo zdjęć to bym wywalił ten komponent.
    A szkoda bo galeria była by całkiem fajna , jednak uważam ze płatny komponent nie powinien zwierac tyle bledów a support wrazie zgloszenia powinien wszystko natychmiast naprawiać. tu jednak tak nie jest.
    oglulnie odradzam instalacji dopóki nie wyjdzie jakas stabilna wersja.

  6. #5
    Wiarus mjmartino awatar
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Będzin /k Katowic
    Wpisy
    2 751
    Punkty
    212

    Domyślny

    Zgadzam się z @adamszmu również odradzam!
    Osobiście używałem wersji 2 a w zasadzie starałem się używać i potwierdzam support do bani za płatny komponent to absurd! a z reszta nie kosztuje mało ta galeria!
    Galeria była zainstalowana i użytkowana (testowana przez 2 miesiące i nijak zawsze jakieś błędy itp które miały być poprawione w nowszej wersji a gdy już były to poprzednie błędy znowu się pojawiały i tak w kółeczko...)
    2-ke miałem front spolszczony cały... ale z nerwów poszło wszystko z shift+del ;D
    Proponuje usiać i kilka wieczorów poświęcić i przetłumaczyć sobie na własne potrzeby
    Pozdrawiam.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •