Dodawanie artykułów przez użytkowników
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 22

Temat: Dodawanie artykułów przez użytkowników

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-02-2010
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny Dodawanie artykułów przez użytkowników

    Witam. Wiem, że temat był już niejednokrotnie poruszany, ale nigdzie nie znalazłem odpowiedniego komponentu. Polecaliście WD Submit, ale brakuje w nim paru ważnych aspektów, za to Contets Submit ma aż za dużo. Co mam na myśli?

    Potrzebuję komponentu, który pozwoli zarejestrowanym użytkownikom pisać artykuły, ale do wyboru mogą mieć jedynie sekcję i kategorię (WD Submit miał tylko kategorię). Dodatkowo nie może dać się zmienić nicku ( w WD Submit po zalogowaniu login rzeczywiście sam się wpisywał, ale można go było zmieniać, co może spowodować, że użytkownicy będą mogli się pod kogoś podszywać) nazwa autora ma być zawsze taka sama jak jego nick. Nie ma oczywiście mowy o możliwości wybrania strony głównej) Czyli w skrócie: wybór sekcji, kategorii, stały nick i nie strona główna. Istnieje coś takiego? Błagam, powiedzcie, że tak

    Pozdrawiam!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-02-2010
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny

    Może można chociaż jakoś zmodyfikować WD Submit, żeby Nick był "zamrożony" od razu po wejściu w edytor jeżeli osoba jest zalogowana i żeby nie dało sie tego zmienić?

  4. #3
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    JE Story Submit ale niestety od niedawna już w wersji komercyjnej, za jedyne 15$, za to z większymi możliwościami niż wspominany wd submit.

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-02-2010
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam też JE Story Submit, ale to też nie jest to, a kinfiguracji niesty dużo nie ma... Chodzi mi o to, żeby użytkownik sam mógł sobie wybrać kategorię i sekcję, ale nick ma być stały. Myślę, że rozumiesz o co mi chodzi. Da się jakoś tego JE Story Submita skonfigurować?


    EDIT:

    Jak zrobić coś takiego jak tutaj?:
    DEMO JE Story Submit
    Ostanio edytowane przez Diabl0 : 14-02-2010 18:29

  6. #5
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Mam wcześniejszą - bezpłatną wersję JE Story Submit i w niej nie ma takich możliwości. Być może dałoby się to zrobić, ale wymaga to znajomości php i ingerencji w skrypt tego komponentu, prawdopodobnie w pliku com_jesubmit/views/je_submit/tmpl/default.php.
    EDIT:
    To co jest we wspomnianym przez Ciebie demo - kosztuje 15$, osobiście sądzę, że cena ta jest mocno wygórowana.
    Przecież możesz dać użytkownikom status Autora i będzie bez wydatków i po kłopocie.
    Ostanio edytowane przez alex51 : 14-02-2010 18:42

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-02-2010
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny

    To wg Ciebie jak to zrobić? Tzn wiem jak ustawić autora, ale potem co zrobić, żeby oni z poziomu strony mogli pisać artykuły? (Oczywiście z możliwościami, jakie uwzględniłem wyżej).

  8. #7
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Tworzysz nową pozycje menu=>Artykuły=>Artykuł=>Wyślij artykuł. Poziom dostępu ustaw na Specjalny, aby nie było widoczne dla pozostałych, niezainteresowanych tą pozycją. Oczywiście opublikuj i masz na stronie frontowej nową pozycję w menu, widoczna dla użytkowników ze statusem autora. Do ich dyspozycji dajesz pełny edytor ze standardowego wyposażenia Joomla w którym będą spełnione wszystkie Twoje oczekiwania.

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-02-2010
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny

    Sorry, ale nie zrozumiałem ani słowa. Mógłbyś to wytłumaczyć trochę dokładniej? Co to znaczy: "Tworzysz nową pozycję menu"?


    EDIT: Już rozumiem wszystko. Wielkie dzięki... zaraz zobacze jak mogę to skalibrować


    EDIT 2: Jak mówiłem, mają za duże możliwości i nie mogę ich ograniczyć...
    Ostanio edytowane przez Diabl0 : 14-02-2010 20:55

  10. #9
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-02-2010
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam. Jest może jeszcze jakiś sposób, żeby na Joomli 1.5 odpalić "Ninja Super Submit"? (U mnie wyskakuje eroor on line 10)

    Próbowałem też znaleźć "Ninja Content" ale nie ma nigdzie darmowego pobrania (uważam, że 60$ za takie coś to lekkie nieporozumienie)...

  11. #10
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Diabl0 Zobacz wiadomość
    Witam. Jest może jeszcze jakiś sposób, żeby na Joomli 1.5 odpalić "Ninja Super Submit"?...
    Jest to >>komponent<< napisany dla starszej wersji J! 1.0. Nawet zastosowanie trybu zgodności wstecznej mija się z celem, bo niczego lepszego w tym komponencie nie znajdziesz, jest to najzwyczajniejszy klon wcześniej tu opisywanego Wd_submit.
    Obawiam się, że Twoje kryteria wobec komponentu uniemożliwiają Ci znalezienie gotowego rozwiązania z powodu braku takowych.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Dodawanie artykułów przez użytkowników
    przez kolo12 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 28-09-2009, 00:00
  2. dodawanie artykułów przez użytkowników
    przez kkafara na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 29-08-2009, 01:30
  3. Dodawanie artykułów przez użytkowników
    przez lolosz na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 07-09-2008, 04:05
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 18-11-2007, 11:11
  5. Dodawanie artykułów i komentarzy przez użytkowników
    przez Bulgaricus na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 10-02-2007, 13:43

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •