Dodawanie artykułów przez użytkowników - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 22

Temat: Dodawanie artykułów przez użytkowników

  1. #11
    Wiarus
    Dołączył
    14-10-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    1 645
    Punkty
    83

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Diabl0 Zobacz wiadomość
    Może można chociaż jakoś zmodyfikować WD Submit, żeby Nick był "zamrożony" od razu po wejściu w edytor jeżeli osoba jest zalogowana i żeby nie dało sie tego zmienić?
    Można.
    W pliku components/com_wdsubmit/wdsumbit.html.php trzeba dodać "readonly" dla pól gdzie jest nazwa użytkownika i e-mail.
    Wiersze 288 do 297
    Kod:
                <tr>
                    <td><label for="created_by_alias" ><?php echo _H_FULLNAME; ?>*</label>:</td>
                    <td><input class="inputbox" type="text" readonly name="created_by_alias" id="created_by_alias" size="50" maxlength="50" value="<?php if($show_name) echo $user->name; else echo $user->username; ?>" style="width:200px;" /></td>
            </tr>
            
            <?php if( $H_show_email ) { ?>
              <tr>
                <td><label for="email"><?php echo _H_EMAIL; ?>*</label>:</td>
                <td><input class="inputbox" type="text" readonly name="email" id="email" size="50" maxlength="50" value="<?php echo $user->email; ?>" style="width:200px;" /></td>
            </tr>
    i zgadnij gdzie można znaleźć pomoc w tym temacie ...
    http://www.pomoc.joomla.pl/component...,20/Itemid,53/
    Pozdrawiam - Piotrek
    Jeżeli pomogłem, kliknij in plus -> punkcik reputacji (z lewej).
    Taka drobna gratyfikacja & motywacja.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-02-2010
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny

    @Up wielkie dzięki, będę musiał wypróbować.
    @alex51 Właśnie widziałem w jakimś demie, że ten Ninja Super Submit dawał użytkownikom możlowość wyboru sekcji, a to jest dla mnie najważniejsze... Po prostu na mojej stronie nie wystarczy wybór samej kategorii...


    EDIT: Mam super myśl... W jaki sposób zmodyfikować ContentSubmit, żeby użytkownikom zablokować dostęp do aspektów, których nie chciałbym, żeby zmieniali? Można jakoś linijki kodu zmodyfikować? (Na przykłąd możliwość wybrania strony głównej, czy tego typu sprawy).
    Ostanio edytowane przez Diabl0 : 15-02-2010 15:55

  4. #13
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Diabl0 Zobacz wiadomość
    (...)
    @alex51 Właśnie widziałem w jakimś demie, że ten Ninja Super Submit dawał użytkownikom możlowość wyboru sekcji, a to jest dla mnie najważniejsze... Po prostu na mojej stronie nie wystarczy wybór samej kategorii...
    (...)
    Do pobrania >>Ninja Super Submit (Version: 1.0.0RC4)<< do obejrzenia >>DEMO<<
    Okno edytora wygląda prawie identycznie jak w WD_Submit z tą różnicą, że tu jest opcja wyboru sekcji:
    Załącznik 2139

  5. #14
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-02-2010
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ten załącznik nie działa...

    EDIT: O tym mówię, że WD Submit jest prawie idealny, ale brakuje mu możlowości wyboru sekcji... A to, jak powiedziałem, jest dla mnie najważniejsze...


    EDIT 2: Jak dodać do tego html'a, że jeżeli jest niezarejestrowany, to żeby mu nadało nazwę Gość? Proszę, pomóżcie mi
    Ostanio edytowane przez Diabl0 : 15-02-2010 21:37

  6. #15
    Bywalec tomsson awatar
    Dołączył
    01-02-2009
    Wpisy
    407
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez ppilus Zobacz wiadomość

    [/CODE]i zgadnij gdzie można znaleźć pomoc w tym temacie ...
    http://www.pomoc.joomla.pl/component...,20/Itemid,53/
    ppilis, dzieki za Twoja solucję mi równiez się przyda i jestem pewien ze nie tylko mi się przyda.

    P.S.

    z podanego linku laik taki jak ja, nie zdziałaby tego. Dlatego Twoja wypowiedz jest 100 kroć cenniejsza niż pisane pomoce z przytoczonego przez Ciebie linku. Pozdrawiam i zapraszam ba browara do Ełku
    najlepiej w sezonie letnim

  7. #16
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-02-2010
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny

    Rozumiem, że nie da się zedytować WD Submita dorzucając wybór sekcji.

    W takim razie mam ostatnie pytanie: Czy jeżeli kupię "JE Story Submit" to na 100% Dam użytkownikom możliwość wybrania kategorii i sekjii, bez możliwościk wrzucenia artykułu na stronę główną? Muszę wiedzieć dzisiaj, bo jeżeli nic nie zedtyuję, to nie mam na co czekać tylko kupię to jeszcze dziś.

  8. #17
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    WD Submit jest dość prostym komponentem, więc możesz zlecić jakiemuś php-owcowi poprawkę. Na marginesie - w plikowni udostępniliśmy wzbogaconą polską wersję.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #18
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-02-2010
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny

    Kurczę, teraz jeszcze się okazało, że WD Submit (Nawet WC Dubmit mógłbym go nazwać...) nie przypisuje artykułów do autorów... przynajmniej na mojej stronie, nie wiem jak to jest u innych... Zarejestrowany użytkownik włącza pisanie artykułu, wpisuje swoje dane, pisze artykuł i... nic. Artykuł jest, ale bez autora...nie wspominając już o wspaniałym wyborze sekcjii.

    Czyli jak, ten JE Story Submit da mi to, o czym pisałem w poprzednim poście?

  10. #19
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Zaczynam się gubić w tych wymaganiach stawianych temu komponentowi. Napisałeś, że ważne jest dla Ciebie określanie sekcji i kategorii, a w przypadku JE Story Submit to można ustawić w PA.
    Może napiszę jak sam rozwiązałem pisanie artykułów przez swoich użytkowników.
    Stworzyłem dla tego celu specjalną sekcję "Propozycje artykułów" oraz kategorie "Użytkownicy" i wszystkie propozycje artykułów tam lądują. Każdy piszący może zasugerować gdzie chciałby widzieć swój artykuł.
    Kolejna Twoja wątpliwość dotyczy wpisywania zmyślonych loginów. Nie ma znaczenia czy piszący wstawi inną nazwę użytkownika, ponieważ i tak jego właściwy login pozostanie w rubryce "Autor" a ta zmieniona przez niego nazwa pojawi sie w kolejnej rubryce "Inna nazwa".
    Poza tym w powiadomieniu @ jakie administratort otrzyma wszystko i tak będzie pokazane.
    Dla swoich potrzeb zmodyfikowałem nieco plik języka polskiego w tym komponencie a dla swoich użytkowników napisałem krótki poradnik pisania artykułów, który możesz sobie też >>poczytać<< lub >>pobrać<<.

    Być może moje kryteria są odmienne od Twoich wymagań stawianych temu komponentowi, ale sądzę że nawet w tej wcześniej pobranej uboższej i bezpłatnej wersji spełnia on w moim mniemaniu swoją rolę.

  11. #20
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-02-2010
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny

    Moje wymagania są naprawdę proste: Użytkownik wybiera sekcję i kategorię, nie może jednak wybrać możliwości pisania na stronie głównej) koniec

    EDIT: Żeby jeszcze bardziej sprecyzować podam demo, które już pokazałem wcześniej:

    DEMO

    Oczywiście jeżeli jest użytkownik zalogowany, to w miejscu "Imię" powinno automatycznie wpisać jego nick. To wszystko. Na prawdę moje wymagania są tak spokmpikowane?
    Ostanio edytowane przez Diabl0 : 16-02-2010 17:35

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Dodawanie artykułów przez użytkowników
    przez kolo12 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 27-09-2009, 23:00
  2. dodawanie artykułów przez użytkowników
    przez kkafara na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 29-08-2009, 00:30
  3. Dodawanie artykułów przez użytkowników
    przez lolosz na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 07-09-2008, 03:05
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 18-11-2007, 10:11
  5. Dodawanie artykułów i komentarzy przez użytkowników
    przez Bulgaricus na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 10-02-2007, 12:43

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •