Witam mam pewien problem, podczas gdy stworzę sekcję później kategorię artykułu wchodzę w zakładkę mainmenu i Top Menu klikam na artykuł później Kategoria> i na końcu wybieram Przegląd - Artykuły w kategorii, wybieram wcześniej stworzoną kategorię media wpisuje nazwę zakładki czy też linku media i wszytko jest w porządku ale oczywiście do czasu gdy próbuję wybrać zakładkę w moim przypadku np : http://nazwastrony.pl/media/ wyskakuje mi białe tło pustka. To jest chyba związane z tym że próbuje się dostać do katalogu joomali "media" i próbowałem w public htm zmienić nazwę pliku na inną co dało potrzebne efekty wszystko było oczywiście ok czyli strona już się wczytywała prawidłowo, ale napotkałem następny błąd a mianowicie zmiana nazwy katalogu spowodowała że w panelu administracyjnym menu przestało się rozwijać i to było związane ze zmianą nazwy katalogu. Więc moje pytanie jest takie gdzie można zmienić nazwę tego katalogu na inną aby obie rzeczy były prawidłowo wyświetlane przez joomale.

Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny. Dziękuję za każdą pomoc !
__________________________________________________ ________
pozdrawiam serdecznie
-Kamil