Odsłuch utworu z serwera zippyshare bezposrednio na wlasnej stronie? mozliwe?
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Odsłuch utworu z serwera zippyshare bezposrednio na wlasnej stronie? mozliwe?

  1. #1
    Przeglądacz gri1989 awatar
    Dołączył
    09-02-2010
    Skąd
    Leszno
    Wpisy
    57
    Punkty
    10

    Odsłuch utworu z serwera zippyshare bezposrednio na wlasnej stronie? mozliwe?

    Witam... Szukam odpowiedzi na dość ważne dla mnie pytanie. Szukałem wszędzie w gugle, na tym forum jednak nie znalazłem... Otóż np na tej stronce: http://www.livingelectro.com/ jest wstawiony scrypt dzieki ktoremu goscie moga bez przechodzenia na strone zippyshare odłuchac muzyke na stronie livingelectro. Chciałbym się dowiedzieć jak to możliwe a jesli dostępne jest to dla każdego to poprosiłbym o wskazówki jak to zrobić gdyż bardzo ułatwiłbym swoim użytkownikom pobieranie muzyki na mojej stronce http://www.eh-nation.pl/ Z góry dziękuję za pomoc;)

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz gri1989 awatar
    Dołączył
    09-02-2010
    Skąd
    Leszno
    Wpisy
    57
    Punkty
    10

    Domyślny

    Oj widzę że chyba trafiłem na twardy orzech Puki co czekam na jakiegoś mózga który coś wie na ten temat

  4. #3
    Bywalec KejeN awatar
    Dołączył
    05-05-2009
    Skąd
    lubelskie - chwilo trwaj:)
    Wpisy
    484
    Punkty
    75

    Domyślny

    No chyba musisz napisać to sam albo nie mam lepszy pomysł skopiuj gotowe rozwiązanie od kogoś i podpisz je jako swoje tak jak to zrobiłeś z templatką.
    Ostanio edytowane przez KejeN : 14-02-2010 01:31

    Pozdrawiam serdecznie a do młodzieży "Elo ziomy!" , KejeN
    Wiem, że to mało prawdopodobne abym mógł w czymś pomóc ale jeśli tak się zdarzy uśmiechnij się do mnie (+)

    Jeśli czegoś nie wiesz poszukaj na: wiki.joomla.pl

  5. #4
    Przeglądacz gri1989 awatar
    Dołączył
    09-02-2010
    Skąd
    Leszno
    Wpisy
    57
    Punkty
    10

    Domyślny

    link powrócił i zostanie tam na stałe mimo że nie ostetycznie to wyglada.

  6. #5
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Estetyka nie ma nic wspólnego z poszanowaniem prawa autorskiego. A swoją drogą masz licencje na publikowanie tych materiałów audio na swojej stronie? Jeśli masz zgodę twórców lub ich reprezentantów - w Polsce jest to organizacja zwana w skrócie ZAIKS, to nie musisz się obawiać prawnych konsekwencji naruszania prawa autorskiego i praw pokrewnych.

  7. #6
    Bywalec KejeN awatar
    Dołączył
    05-05-2009
    Skąd
    lubelskie - chwilo trwaj:)
    Wpisy
    484
    Punkty
    75

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez gri1989 Zobacz wiadomość
    link powrócił i zostanie tam na stałe mimo że nie ostetycznie to wyglada.
    No i całe szczęście
    Wybacz mój ironiczny ton poprzedniej wypowiedzi ale tak jak wspomniał @ alex51 link do strony projektanta wynika z licencji na jakiej używa się darmowego szablonu.

    Co do Twojego pytania - pomijając aspekty prawne - polecam Twojej uwadze ten artykuł . Założę się, że jego autor podołałby zleceniu stworzenia interesującego Cię rozwiązania.
    Pozdrawiam

    Pozdrawiam serdecznie a do młodzieży "Elo ziomy!" , KejeN
    Wiem, że to mało prawdopodobne abym mógł w czymś pomóc ale jeśli tak się zdarzy uśmiechnij się do mnie (+)

    Jeśli czegoś nie wiesz poszukaj na: wiki.joomla.pl

  8. #7
    Przeglądacz gri1989 awatar
    Dołączył
    09-02-2010
    Skąd
    Leszno
    Wpisy
    57
    Punkty
    10

    Domyślny

    W sumie to tak... Jakiś tydzień temu albo i więcej napotkałem się na temat spolszczenia dla community buildera pod joomle1.5. W związku z tym że jakiś kretyn postąpił w przypadku spolszczenia pod joomle 1.0 tak jak ja z moją templatką musiałem zrezygnować z instalacji CB Próbowałem samemu tłumaczyć plik języka jednak nie jestem na tyle zaawansowany w języku php aby móc go później użyć:/ Teraz wiem jaki błąd popełniłem jednak nie mam zamiaru już więcej go popełniać. index.php templatki edytowałem jeszcze zanim cokolwiek tutaj przeczytałem, więc byłem wówczas nie świadom swoich działań.

    Co do utworów zamieszczonych na mojej stronie to napewno nie łamię praw autorskich gdyż nie umieszczam muzyki komercjalnej lecz umieszczam muzykę autorów którzy nie wydali jeszcze swoich albumów i na pewno większość z nich nie ma nic przeciwko że ja i wielu innych właścicieli podobnych serwisów muzycznych umieszcza ich utwory, gdyż w ten sposób robimy im reklamę hehe Internauci pobierają a my w zamian mamy ruch na stronie

    Pozdrawiam.

  9. #8
    Przeglądacz gri1989 awatar
    Dołączył
    09-02-2010
    Skąd
    Leszno
    Wpisy
    57
    Punkty
    10

    Domyślny

    Co do tego http://m1chu.eu/2008/06/24/mymediacl...-i-youtubecom/ to jest dla mnie zbyt ostra jazda. To co jest tam napisane rozumiem jak po chińsku więc odpuszczę sobie i to

Podobne tematy

  1. Kontakt bezposrednio w menu
    przez bizkitek na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 13-10-2009, 01:04
  2. Joomla pod upload mp3 i odsłuch ich online.
    przez Quickfire na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 04-04-2009, 10:08
  3. Tworzenie wlasnej templatki - Menu Poziome
    przez Narhir na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 21-07-2008, 13:12
  4. Buttony w menu? mozliwe?
    przez grigorios na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 10-04-2008, 19:33
  5. czy to mozliwe..
    przez adrjan.b na forum Off topic
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post/autor: 05-04-2008, 18:42

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •