Błąd podczas logowania do Panelu admina
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Błąd podczas logowania do Panelu admina

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    30-05-2006
    Wpisy
    160
    Punkty
    10

    Domyślny Błąd podczas logowania do Panelu admina

    Witam, zawiesiła mi sie przeglądarka po wczytywaniu zdjęc do portalu i teraz gdy chce się zalogowac pojawia mi sie taki błąd czy ktoś moze mi pomoc

    Warning: session_start(): open(/tmp/sess_f2675960e5652ba2886726be6e7f7249, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /home/efekt/public_html/tele/offline.php on line 25

    Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/efekt/public_html/tele/offline.php:25) in /home/efekt/public_html/tele/offline.php on line 25

    Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/efekt/public_html/tele/offline.php:25) in /home/efekt/public_html/tele/offline.php on line 25


    Telemarketing Efekt Plus
    Serwis powinien być dostępny.
    Jeśli widzisz ten komunikat,
    powiadom administratora.
    2


    Warning: Unknown(): open(/tmp/sess_f2675960e5652ba2886726be6e7f7249, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0

    Warning: Unknown(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0

  2. #2
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    sprobuj wyczyscic tabele jos_sessions

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •