Błąd database prefix
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Błąd database prefix

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-09-2009
    Wpisy
    65
    Punkty
    11

    Domyślny Błąd database prefix

    Witam!! Mam duzy problem ze stronką gdyż po wejściu w
    site > control panel > global configuration > server
    Database Prefix "bak_"
    Zmieniłem z jos na bak i nie mam juz dostepu do panelu admina
    Wyskoczył błąd


    jtablesession::Store Failed
    DB function failed with error number 1146
    Table 'multi_multi.bak_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `bak_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`clie nt_id` ) VALUES ( '4c7efd618182901e43a8275d34044b12','1266663527','' ,'0','1','0' )


    Jak sobie z tym poradzić??
    Ostanio edytowane przez kolo12 : 20-02-2010 13:07

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A po coś to zmieniał? Nie pisze tam, jak byk, że trzeba wiedzieć, co się robi?
    Pobierz z serwera plik configuration.php, wyedytuj (tylko nie w windowsowym notatniku!), popraw i poślij z powrotem.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-09-2009
    Wpisy
    65
    Punkty
    11

    Domyślny

    uporałem sie z jednym a wyskoczyły następne. Strona sie wczytuje a na gorze takie cos i nie moge zalogowac sie do admina


    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/multi/domains/multifilmy.neteasy.pl/public_html/configuration.php:1) in /home/multi/domains/multifilmy.neteasy.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/multi/domains/multifilmy.neteasy.pl/public_html/configuration.php:1) in /home/multi/domains/multifilmy.neteasy.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/multi/domains/multifilmy.neteasy.pl/public_html/configuration.php:1) in /home/multi/domains/multifilmy.neteasy.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 426

    Nie mam pojecia co z tym zrobic a nie chce przywracac backupa bo jest troche stary. Prosze o pomoc
    Ostanio edytowane przez kolo12 : 20-02-2010 13:58

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Czym edytowałeś
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-09-2009
    Wpisy
    65
    Punkty
    11

    Domyślny

    Edytowałem WordPad ale miałem problemy z wysłaniem i wyskakiwały powiadomienia ze problem z łącznością w TC i błąd krytyczny w FZ wiec postanowiłem zmienic atrybuty pliku na serwerze (777) to zadziałało i zmieniło sie na jos.

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-09-2009
    Wpisy
    65
    Punkty
    11

    Domyślny

    Udało mi się rozwiązać problem. Dzięki zwiastun. Pozdrawiam

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    05-01-2023
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kolo12 Zobacz wiadomość
    uporałem sie z jednym a wyskoczyły następne. Strona sie wczytuje a na gorze takie cos i nie moge zalogowac sie do admina


    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/multi/domains/multifilmy.neteasy.pl/public_html/configuration.php:1) in /home/multi/domains/multifilmy.neteasy.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/multi/domains/multifilmy.neteasy.pl/public_html/configuration.php:1) in /home/multi/domains/multifilmy.neteasy.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/multi/domains/multifilmy.neteasy.pl/public_html/configuration.php:1) in /home/multi/domains/multifilmy.neteasy.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 426

    Nie mam pojecia co z tym zrobic a nie chce przywracac backupa bo jest troche stary. Prosze o pomoc
    Mam podobnie, rozwiązałeś problem?

  9. #8
    Wyga siristru awatar
    Dołączył
    28-05-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    3 238
    Punkty
    302

    Domyślny

    Ale to NIE są błędy tylko ostrzeżenia... można je zignorować. W Globalnej konfiguracji ustaw raportowanie błędów na None.
    Ale problem dotyczy Joomli 1.5????
    Bo w tym dziale napisałeś.
    Na Forum pomagam bezpłatnie ad maiorem Joomla gloriam
    Mimo pomocy na forum nie dajesz rady? Potrzebujesz by ekspert "zrobił to" za Ciebie?
    Napisz do mnie na PW. Argentum et Aurum nie zawsze jest konieczne ;)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post/autor: 04-07-2011, 17:51
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 01-09-2010, 17:26
  3. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 05-03-2010, 20:13
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 01-03-2009, 15:09
  5. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 05-02-2007, 17:34

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •