Biała, pusta strona startowa index.php - problem
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Biała, pusta strona startowa index.php - problem

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    09-02-2010
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Biała, pusta strona startowa index.php - problem

    Witam serdecznie wszystkich,

    to jest mój pierwszy post ale forum przeglądam już od ponad roku.

    Ostatnio na mojej stronie pojawił się następujący błąd. Po wejściu na stronę startową http://www.mojastrona.pl/index.php lub http://www.mojastrona.pl/ pojawia się jedynie pusta strona, zero błędów. Reszta strony działa poprawnie.

    Włączyłem raportowanie błędów na maksymalne ale wciąż nic poza pustą stroną nie widać.

    Jedyne co ostatnio zrobiłem to włączyłem obsługę ftp podając usera i sciężkę roota. Wcześniej po prostu wpisywałem dane użytkownika ftp podczas wykonywanych operacji. Później robiłem parę zmian w plikach przez ftp (WinSCP).

    Jedynie co przypuszczam to to że modyfikując index.php w tempacie jakimś cudem teraz joomla nie ma do niego dostępu. Nadpisywanie pliku index.php nie pomaga. Zastanawiające jest także to, że wszystkie pliki w folderze cache mają teraz prawa ustawione przez grupę 99 (nobody). Wcześniej należały one do grupy user (nazwa mojego konta na wykupionym serwerze). Czasami powoduje to błędy wśród innych komponentów i modułów.

    Czy joomla może nie mieć teraz dostępu do pliku index.php?

    Sporo czytałem na ten temat w sieci i na tym forum ale nie znalazłem odpowiedniego rozwiązania mojego problemu.

    Dane mojego systemu:
    Linux w25.webd.pl 2.6.31.6-srv.03.core2 #1 SMP Sat Dec 5 20:42:09 CET 2009 i686
    5.0.67-percona-b6-log
    Wersja PHP: 5.2.12
    Apache
    apache2handler
    Joomla! 1.5.15 Stable [ Wojmamni Ama Mamni ] 05-November-2009 04:00 GMT

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    09-02-2010
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dla potomnych...nie szukajcie rozwiązań daleko. Problem był w tym, że usunąłem Main Menu z linkiem do głównej strony!!! I ponowne wprowadzenie Menu defaultowego do artykułu do głównej strony rozwiązało problem.

    http://forum.joomla.org/viewtopic.php?p=1974023

    What a noob!!

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-11-2006
    Wpisy
    44
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam taki sam problem, ale Main Menu nie usuwałem. Wczoraj, przed updatem forum powiązanym przy użyciu RokBridge, zrobiłem sobie backup bazy. Update nie wyszedł dobrze, więc zdecydowałem się przywrócić bazę i w tym momencie wysypała się cała Joomla. Nie pojawiają się żadne komunikaty o błędach, ale odpowiedź od serwera jest pusta. Jedyny objaw funkcjonowania mojej Joomli to ekran logowania do admina. Poza tym wszędzie biały ekran. Co więcej, zaimportowałem tę samą bazę na localhoście i tutaj działa bez zarzutu. Ma ktoś pomysł, gdzie może leżeć przyczyna? Podmieniłem pliki includes, libraries, components i modules plikami z tego działającego localhosta, ale nic to nie zmieniło.

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-01-2010
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witaj, jak rozwiązałeś problem, jeśli w ogóle Ci się udało?
    Pytam, bo chyba mam to samo. Edytowałam galerie zdjęć i coś z bazą danych (chyba hasło) - nie wiem dokładnie, bo w zasadzie zrobiłam to przez sen......
    hm.
    pozdraiwam
    Agata

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-11-2006
    Wpisy
    44
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja niestety nic nie wydumałem. Postawiłem świeżą, doinstalowałem dodatki, poimportowałem ważne tabele i tyle. Niestety nie mam w tym przypadku dobrej rady. Jeśli masz jakąś kopię bazy to spróbuj przywrócić tabele, w których spodziewasz się zmian.

Podobne tematy

  1. pusta strona startowa
    przez eadobe2 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 18-12-2008, 00:40
  2. Pusta strona startowa
    przez pwz na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 09-10-2007, 08:56
  3. Pusta strona startowa
    przez darks na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 29-09-2007, 16:13
  4. Pusta strona startowa
    przez kleberson na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 24-07-2006, 19:17
  5. Pusta strona startowa
    przez sfaragdas na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 27-03-2006, 02:04

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •