Aktualizacja 1.0.9->1.0.10: duże problemy
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Aktualizacja 1.0.9->1.0.10: duże problemy

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    18-03-2006
    Wpisy
    126
    Punkty
    10

    Aktualizacja 1.0.9->1.0.10: duże problemy

    - nie działa menu z możliwością przeglądu wszystkich wiadomości z sekcji (biała strona)
    - nie działa menu z komponentem classfields (biała strona)
    - w panelu adminia znikł pasek menu górnego (w ogóle go nie ma-żadna przelądarka).
    Napotkane wątpliwości:
    - różne nazwy katalogów, było np. includes/archive, jest includes/Archive - czy dla bezpieczeństwa danych zostawić obydwa oddzielne katalogi, czy koniecznie usunąć któreś? No i - KTÓRE w takim razie, skoro 1.0.10 wprowadza różnice liter. Ma ktoś spis podkatalogów jakie mają być?
    - czy wolno zostawić stare pliki mambo, które chyba używają stare komponenty, czy wywalić je?
    Będę wdzięczny za pomoc, mam nadzieję, że nie wywołałem kontrowersji pisząc post na podobny temat w innym serwisie (po prostu nie dostałem żadnej pomocy).
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-02-2006
    Skąd
    Manchester
    Wpisy
    82
    Punkty
    11

    Domyślny

    Aktualizowałem strony z joomla 1.0.9 do 1.0.10 i nie było problemów. Te białe strony o których mówisz są związane z prawami dostępu do plików i katalogów więc sprawdz czy wszędzie są prawidłowe bo nadpisując pliki przy aktualizacji joomli mogły zostać zmienione
    www.linkorn.pl/?p=8 System wymiany linków stałych Linkorn
    www.linkiseo.pl/?p=136 Automatyczna dodawarka do katalogów
    http://www.linux-serwer.info SEO i Pozycjonowanie, Linux, marketing internetowy

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    18-03-2006
    Wpisy
    126
    Punkty
    10

    Domyślny

    Już posprawdzałem prawa. Wszystkie katalogi mają co najmniej 755 (część 777) a pliki 644 (niektóre 777).
    Co najdziwniejsze - wróciłem do 1.0.9 a problem pozostał i to mnie boli najbardziej - classfields to biala strona, a szukacz po naciśnięciu "szukaj" przenosi do białej strony, gdzie kopiuje się formularz szukania. Chce ktoś screena?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •