Yootheme i kupno szablonu!?
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 25

Temat: Yootheme i kupno szablonu!?

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-02-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny Yootheme i kupno szablonu!?

    Witam!

    Rozpocząłem tworzenie strony mojej firmy za pomocą joomli. W trakcie prac wykorzustuje szablon Beyond którego autorem jest yootheme, dodatkowo szereg innych dodatków tej firmy jak zoo, gallery czy maps.

    Tutaj moje pytanie. Przeczytałem regulamin użytkowania yootheme, chciałbym go zakupić jednak natrafiłem an pewne nieścisłości w regulaminie których nie rozumiem. Czy wykupując pakiet za 39 euro mam dostęp do downloadu na 3 miesiące i prawa do szablonu i dodaków yoo na zawsz ena jedną licencję? Czy musze po 3 miesiącach ponownie wykupować nową licencję?

    I drugie pytanie: Czy wykrywalność używania ich szablonu jest duza? Czy jeżeli skorzystam z kopii pobranej z internetu mogę mieć jakieś nieprzyjemności> Czy może ze względu an to, że to firma należałoby wykupić ten szablon?

    Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    25-03-2006
    Wpisy
    63
    Punkty
    13

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez LorDos Zobacz wiadomość
    Witam!
    [..]
    I drugie pytanie: Czy wykrywalność używania ich szablonu jest duza? Czy jeżeli skorzystam z kopii pobranej z internetu mogę mieć jakieś nieprzyjemności> Czy może ze względu an to, że to firma należałoby wykupić ten szablon?

    Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam!
    To drugie pytanie jest niesmaczne, oczywiście należy zapłacić autorowi za jego wykonaną pracę. Sam piszesz, że szablon będzie na stronie firmowej. Jak sobie to inaczej wyobrażasz? Jeśli masz inne zdanie sam poświęć czas na napisanie modułu, szablonu etc.
    Naprawdę nie rozumie ludzi takich jak Ty. Strona firmowa, będziesz na tym zarabiać i na samym starcie chcesz kogoś okraść!

  4. #3
    Wiarus dkint awatar
    Dołączył
    12-02-2006
    Skąd
    Zamość
    Wpisy
    1 123
    Punkty
    51

    Domyślny

    Witam

    Tak jak u większości developerów za 39 euro masz dostęp do wszystkich szablonów przez trzy miesiące z tym, że legalnie w tych wszystkich szablonów możesz wykorzystać tylko jeden. Jeśli uważasz, że szablony są ok i masz paru klientów, którym chcesz je zainstalować musisz kupić konto developerskie lub biznesowe, pewnie coś takiego tam jest. Np Administrator joomlart w którymś momencie na forum napisał, że jeśli ktoś potrzebuje np tylko jednego szablonu od nich ale dla swojego klienta to wystarczy, że kupi szablony przez zwykłe konto a nie developerskie - chociaż nie jest to potwierdzone nigdzie w regulaminie. U gavicka jeśli chcesz komercyjnie instalować szablony klientom musisz mieć co najmniej konto biznesowe za 70 euro. Co do wykrywalności - zacznij raczej myśl czy 40 euro to taka duża kasa za profesjonalnie wyglądającą stronę ?

    pozdrawiam
    Krzysiek
    Wirtualne Roztocze ... - zapraszam wszystkich miłośników Roztocza.

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-02-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Czyli na własny użytek za jeden szablon mogę śmiało brać konto za 40 euro i bede mógł do woli uzywac sobie tego szablonu na swojej stronie? Np. przez najbliższe 5lat?

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-02-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kedar Zobacz wiadomość
    To drugie pytanie jest niesmaczne, oczywiście należy zapłacić autorowi za jego wykonaną pracę. Sam piszesz, że szablon będzie na stronie firmowej. Jak sobie to inaczej wyobrażasz? Jeśli masz inne zdanie sam poświęć czas na napisanie modułu, szablonu etc.
    Naprawdę nie rozumie ludzi takich jak Ty. Strona firmowa, będziesz na tym zarabiać i na samym starcie chcesz kogoś okraść!
    Ta mysl była nawiązana tylko i wyłącznie do sytuacji w której za 40 euro wykupowałbym licencję na szablon jedynie na 3 miesiące, bo nei wiem czy raz wykupiona licencja na szablon jest dożywotnia czy nie.

  7. #6
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    Najpierw piszesz że jesteś w trakcje prac i tworzysz z wykorzystaniem rzeczy od Yootheme, później piszesz mglisto o licencji za 39 euro.
    W sumie odpowiedz na moje pytanie (bo się pogubiłem) : Jesteś złodziejem ?(nie masz wykupionego członkostwa) czy nie ? (masz wykupione) , bo nie wiem czy Ci pomóc czy nie (bo na tym forum złodziejstwa się nie toleruje)

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-02-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Kolego, naprawdę upraszam sobie! Chyba jakiś regulamin tutaj obowiązuje, czy coś mi się wydawało, że widziałem taki temat gdzieś!

    Nie będę się tłumaczył z tego co mam czego nie mam, dla twojej informacji posiadam już kopie szablonu i dodatków pobraną z internetu w celu nauki, bo Joomla jest dla mnie czymś nowym.

    Co chyba nie przeszkadza w tym bym legalnie nabył ich produkt czy nie?! Ja zadałem pytanie odnośnie licencji i jej czasu trwania, a nie przypominam sobie żebym prosił o jakieś opinie kogoś, kogo całkowicie nie znam, bo ja Ci Tobie nie ubliżam i tez nie interesuje mnie kim jesteś!

    Dlatego prosiłbym Cię byś powstrzymał się od jakichkolwiek opinii na mój temat!

    Czy po wykupieniu licencji SILVER po upłynięciu okresu członkowstwa ( w tym wypadku 3 miesiące) mam prawo nadal korzystać z pobranego LEGALNIE szablonu?

    Pytanie zostało zadane, masz ochotę odpowiedź pomóż, nie masz ochoty to jeszcze w prawym górnym rogu masz magiczny przycisk - zamknij stronę i się też przy okazji zamknij!

  9. #8
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    Masz racje Regulamin istnieje !
    Nigdzie tobie nie ubliżyłem , tylko spytałem
    posiadam już kopie szablonu i dodatków pobraną z internetu w celu nauki, bo Joomla jest dla mnie czymś nowym.
    To że jesteś nowy nie upoważnia Cię do łamania licencji Yootheme ,

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-02-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie łamię licencji bo strona jest wyłączona dopóki nie zakupie jej. www.creativeprogress.de Chcesz sprawdź!

  11. #10
    Wiarus Robster awatar
    Dołączył
    30-01-2010
    Skąd
    Częstochowa
    Wpisy
    2 136
    Punkty
    135

    Domyślny

    LorDos wątpię by po wygaśnięciu członkostwa można było korzystać z zasobów dla CZŁONKÓW. Inaczej każdy by mógł powiedzieć, że miał kiedyś konto i ściągnął co chciał, a tak naprawdę szablon zwyczajnie ukradł.
    Nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo.
    http://robertmatuszewski.pl

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Kupno templatki - co z prawami autorskimi?
    przez michal33 na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 09-03-2010, 13:30
  2. Yootheme
    przez blind227 na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 28-11-2009, 13:27
  3. Yootheme - Tweety - demo_content.sql
    przez aerte na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 23-10-2009, 08:48
  4. SOBI2 - Kupno modułu
    przez jaks na forum Różne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 23-08-2008, 14:44
  5. Templatki z yootheme - problem
    przez tom7 na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 11-02-2008, 17:08

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •