Yootheme i kupno szablonu!? - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 25

Temat: Yootheme i kupno szablonu!?

  1. #11
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-02-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Terms of use
    These terms of use apply to all YOOtheme memberships. This includes the template memberships as well as the extension memberships. YOOtheme grants you a non-exclusive limited license to use products sold on the YOOtheme website in accordance with the following terms and conditions.

    The licenses are not time-limited, so you may continue to use the chosen product even after the date your membership expires. During the membership duration you have access to forum support and updates of your chosen products.
    Na stronie u nich pisza tak j/w. Z tego wynika, że prawa do szablonu nie wygasają wraz z członkostwem.
    Jeżeli ma tak byc jak mówisz, to zrezygnuje z szablonu bo nie będę płacił co 3 miesiące 40 euro.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Przeglądacz
    Dołączył
    25-03-2006
    Wpisy
    63
    Punkty
    13

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez LorDos Zobacz wiadomość
    Co chyba nie przeszkadza w tym bym legalnie nabył ich produkt czy nie?! Ja zadałem pytanie odnośnie licencji i jej czasu trwania, a nie przypominam sobie żebym prosił o jakieś opinie kogoś, kogo całkowicie nie znam, bo ja Ci Tobie nie ubliżam i tez nie interesuje mnie kim jesteś!
    [...]
    Przypomnę gdzie pytałeś o opinię:
    Cytat Wysłane przez LorDos Zobacz wiadomość
    I drugie pytanie: Czy wykrywalność używania ich szablonu jest duza? Czy jeżeli skorzystam z kopii pobranej z internetu mogę mieć jakieś nieprzyjemności> Czy może ze względu an to, że to firma należałoby wykupić ten szablon?

    Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam!
    Pytanie zostało zadane, masz ochotę odpowiedź pomóż, nie masz ochoty to jeszcze w prawym górnym rogu masz magiczny przycisk - zamknij stronę i się też przy okazji zamknij!
    Ciekawe co na to moderatorzy i administaracja?

    Pytasz jawnie co Tobie zrobią, kiedy złapią z nielegalnym szablonem. Czy firma szuka w internecie nielegalnych kopi swoich produktów. Więc jak to nazwiesz? Nie oburzaj się, że ludzie mają do Ciebie pretensje. Polish businessman...

  4. #13
    Wiarus Robster awatar
    Dołączył
    30-01-2010
    Skąd
    Częstochowa
    Wpisy
    2 136
    Punkty
    135

    Domyślny

    Pytanie zostało zadane, masz ochotę odpowiedź pomóż, nie masz ochoty to jeszcze w prawym górnym rogu masz magiczny przycisk - zamknij stronę i się też przy okazji zamknij!
    Bardzo, bardzo niefajnie :/
    Nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo.
    http://robertmatuszewski.pl

  5. #14
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Nie łamię licencji bo strona jest wyłączona
    A jak gwizdniesz komuś auto, ale nie będziesz nim jeździł, a jedynie schowasz u siebie w garażu to jesteś złodziejem, czy nie?

  6. #15
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-02-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Dylek Zobacz wiadomość
    A jak gwizdniesz komuś auto, ale nie będziesz nim jeździł, a jedynie schowasz u siebie w garażu to jesteś złodziejem, czy nie?
    Oczywiście że będe złodziejem, kwestia tego, że nie miałem zamiaru uruchamiać strony do momentu wykupienia licencji. W tej chwili robię przelew i w przeciągu kilku dni będę miał dostęp do member area.

    Ok, przyznaję pytanie było całkowicie źle skonstruowane, wykorzystuje piracką kopie by sprawdzić czy będzie mi pasować czy bedę mógł dzięki temu szablonowi osiągnąć efekt jakiego cozekuje. Po wykupieniu szablonu nawet nie bede podmieniał plików, zakupie szablon i moduł zoo, nikogo nie okradnę i będę korzystał z legalnego szablonu. Od początku miałem zamiar wykupić kwestią są dla mnie tylko zasady licencji. I juz zakończmy tę dziecinadę, prosze o przejrzenie zasad licencji na yootheme i udzielenie mi informacji odnosnie tego czy dobrze rozumiem jej warunki.

  7. #16
    Bywalec KejeN awatar
    Dołączył
    05-05-2009
    Skąd
    lubelskie - chwilo trwaj:)
    Wpisy
    484
    Punkty
    75

    Domyślny

    @LorDos: odpowiadając na Twoje pytanie odnośnie licencji to już i tak sam sobie odpowiedziałeś : wybierasz jeden szablon i używasz go do woli - z końcem członkostwa kończy się tylko wsparcie techniczne i możliwość pobierania ich szablonów.

    A co do tej drugiej kwestii to bez komentarza.

    Pozdrawiam serdecznie a do młodzieży "Elo ziomy!" , KejeN
    Wiem, że to mało prawdopodobne abym mógł w czymś pomóc ale jeśli tak się zdarzy uśmiechnij się do mnie (+)

    Jeśli czegoś nie wiesz poszukaj na: wiki.joomla.pl

  8. #17
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny

    Oczywiście że będe złodziejem
    Czyli jednak sam przyznałeś, że jesteś złodziejem. Windowsy w firmie też najpierw z rapida pościągałeś, żeby "zobaczyć" jak będą działać? Za mniejsze słowa ludzie dostawali banana tutaj...
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  9. #18
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-02-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Pozostawię to bez komentarza, dostałem dopowiedź na swoje pytanie zamówiłem członkowstwo, a to co mam w firmie to moja prywatna sprawa i nie mam zamiaru nikomu się z tego tłumaczyć.

    Temat można zamknąć.

  10. #19
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Owszem, temat można zamknąć, a autora propozycji pożegnać na czas kwarantanny.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #20
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Np. przez najbliższe 5lat?
    tak. Pod warunkiem że przez 5 lat chcesz mieć joomla 1.5.

    Poza tym tak jak wszyscy tutaj, podkreślam ... wykrywalność to jedno ale łamanie prawa to drugie. Poza tym jak byś się czuł jakby ktoś korzystał z twojej pracy za free ? Pomyśl potem pisz, dzieciaku.


    Poza tym Art. 115. 1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.
    2. Tej samej karze podlega, kto rozpowszechnia bez podania nazwiska lub pseudonimu twórcy cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie albo publicznie zniekształca taki utwór, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie.

    Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych
    Ostanio edytowane przez PeFik : 09-03-2010 08:26
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Kupno templatki - co z prawami autorskimi?
    przez michal33 na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 09-03-2010, 13:30
  2. Yootheme
    przez blind227 na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 28-11-2009, 13:27
  3. Yootheme - Tweety - demo_content.sql
    przez aerte na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 23-10-2009, 08:48
  4. SOBI2 - Kupno modułu
    przez jaks na forum Różne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 23-08-2008, 14:44
  5. Templatki z yootheme - problem
    przez tom7 na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 11-02-2008, 17:08

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •