Szerokośc & wysokośc czyli jak to ustawic - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 18 z 18

Temat: Szerokośc & wysokośc czyli jak to ustawic

  1. #11
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Przepraszam nie zauwazylem.
    A probowales zrobic to co koledzy proponowali powyżej. Wyłącz któres z poł filtrowania, albo cały filr i zobacz efekt

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-12-2005
    Wpisy
    18
    Punkty
    14

    Domyślny

    prawde mówiąc to nie bo filtry są fajne i chcialbym je miec, natomiast zmienilem opis na sam # i już minej odstaje

  4. #13
    Debiutant
    Dołączył
    14-12-2005
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny

    www.q3d.ehost.pl/siatkowka

    więc wygląda to tak jak pisałem. Pod FireFoxem jest tak jakbym chciał natomiast w IE niektóre komponenty rozwalają stronę np. odsyłacz kontakt wyświetlający informacje kontaktowe. Rowniez wygląd templatki jest inny. Mniejsza z menu może być ale głowna częśc strony jest jeszcze węższa niz normalnie :mad:

  5. #14
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Ponieważ odeszliśmy trochę od temtau przeniosłem część postów do osobnego wątku http://www.forum.joomla.pl/forum/showthread.php?t=395

    @Quentin W Twoim przypadku winę ponosi sama skórka. Nie wgryzałem się za bardzo w jej kod, ale eweidentnie jest w niej coś nie tak. Alba jest gdzieś niezamknięty jakiś tag, albo div są źle ustawione. Przejrzyj ją dokładnie.

  6. #15
    Debiutant
    Dołączył
    14-12-2005
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny

    ok, udało mi sie dzieki modyfikacji CSS templatki. Nie mieści mi się juz tylko chyba panel do edycji/dodawania artukułów ale to już mniejszy problem. Może tez sie uda to wyeliminować.
    Pytanie mam jeszcze tylko takie. Gdzie się ustawia tło pola do edycji/dodawania artykułu. I w panelu administratora i po zalogowaniu na stronie mam szare tło i białą czcionke (domyślny edytor JOOMLA)

  7. #16
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Jest jeden z tak zwanych dziwnych pomyslow jeszcze z czasów mambo, otowrz tlo edytora ma imitowac to na stronie aby wierniej oddawac efekt i o ile pamieram jest brane z klasy body. Natmiast we wlasciwosciach edytora mozesz ustawic aby pobieral klasy z innego pliku css (albo z przedrostkiejm juz nie pamietam). Ustaw tak nawet nie istniejacy i bedzie ok

  8. #17
    Debiutant
    Dołączył
    14-12-2005
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny

    @Stone
    "... Natmiast we wlasciwosciach edytora mozesz ustawic aby pobieral klasy z innego pliku css..."

    Gdyby jeszcze kogoś to irytowało (szare tło w edytorze TinyMCE) to Stone miał na myśli:

    Boty/Boty witryny/odnajdujemy TinyMCE na liście botów i klikamy/po prawej stronie odnajujemy Template CSS classes i przełanczamy na No

  9. #18
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-12-2005
    Wpisy
    18
    Punkty
    14

    Domyślny

    ooo odrazu lepiej
    PS. Czy u was też wygrywanie grafiki odbywa się przez klijenta FTP i wstutanie w edytorze http:// ... ??? w mambo miałem inny edytor i można to było zrobi bezpośrednio z okienka edytora:confused:

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •